Panasonic przedłużył termin składania projektów do konkursu Pro Awards 2016. Wszyscy instalatorzy, architekci, konsultanci, dystrybutorzy i inżynierowie mogą zgłosić swoje na najlepsze prace wykorzystujące rozwiązania grzewczo-chłodzące Panasonic Heating & Cooling jeszcze do 31 października. Nagrodą w konkursie jest tygodniowa podróż do Japonii.

Zgłoś swój projekt  na konkurs Panasonic Pro Awards - czas wydłużony do końca października!

Pro Awards to inicjatywa pozwalająca zaprezentować projekty, które wykorzystują systemy ogrzewania i chłodzenia Panasonic w instalacjach domowych, placówkach administracji publicznych oraz budynkach komercyjnych. Na zwycięzców czeka tygodniowa podróż do Japonii. Oprócz tego wszyscy zakwalifikowani uczestnicy otrzymają aparaty Panasonic Lumix. 

- Celem konkursu jest zaprezentowanie najlepszych projektów wykorzystujących instalacje grzewczo-chłodzące Panasonic. Jesteśmy bardzo zadowoleni z prac, które dotychczas otrzymaliśmy i z ciecierpliwością czekamy na więcej - mówi Agnieszka Henczel, Technical & Service Coordinator w Panasonic Heating and Cooling. Henczel. – Warto pamiętać, że nagroda Pro Awards to nie tylko wyjazd do Japonii, ale także szansa dla firm i instalatorów na zdobycie większej rozpoznawalności na rynku i promocję swoich osiągnięć - dodaje Agnieszka Henczel.

Nadesłane projekty oceniać będzie jury, w skład którego wchodzą eksperci z całej Europy w dziedzinie architektury, usług budowlanych oraz ogrzewania i chłodzenia. Pod uwagę brane będą innowacyjność projektów, a także to, czy są one przyjazne środowisku i jednocześnie estetyczne.

Prace konkursowe można zgłaszać w jednej z czterech kategorii:

  • obiekty mieszkalne
  • obiekty hotelarsko-gastronomiczne
  • obiekty handlowe
  • obiekty komercyjne

 

 

 

Zgłoś swój udział