Promocja organizowana przez firmę LG skierowana do nowych Uczestników programu. Wziąć udział mogą również Ci, którzy do dnia 26.01.2015r. nie zarejestrowali ani jednego produktu w programie lojalnościowym Liga Graczy. Program ten skierowany jest do firm, które wykonują instalacje klimatyzacyjne oraz firm wykonawczych kupujących urządzenia klimatyzacyjne marki LG Electronics. Miej okazję zgarnąć mnóstwo nagród rejestrując się w programie lojalnościowym.

Zdobądź jeszcze więcej punktów biorąc udział w programie Liga Graczy LG.

Nagrodami w obecnej promocji są:

  1. Potrójnie pomnożone punkty (punkty podstawowe x3) za pierwsze zarejestrowanie urządzania klimatyzacyjnego marki LG.
  2. Podwójnie pomnożone punkty (punkty podstawowe x2) za drugie zarejestrowane urządzenie klimatyzacyjne marki LG.

 

Regulamin promocji:

Promocja skierowana jest do firm instalatorskich i wykonawczych kupujących urządzenia marki LG Electronics. Aby wziąć udział w programie należy się zarejestrować, wówczas otrzyma się indywidualne konto ligowe. Następnie należy zbierać punkty ligowe za zakup urządzeń LG, aby wymienić je w późniejszym czasie na atrakcyjne nagrody. Każdy zakup bonusowany jest indywidualnie wg ligowego taryfikatora. Ważne jest zarówno ile kupujesz, jak i jak często kupujesz. Aby trafić do wyższej ligi należy częściej dokonywać zakupów marki LG co pozwoli na zebranie większej ilości punktów. Za 1 urządzenie można otrzymać nawet 900 punktów, które odpowiadają równowartości 90zł.

Zapraszamy również projektantów, którzy projektują systemy klimatyzacyjne w oparciu o urządzenia LG. Zapisz się do programu jako projektant, a za każdy nowy projekt zarejestrowany na swoim koncie dostaniesz punkty, które możesz następnie wymienić na nagrody.