Data rozpoczęcia
2014-03-11
Data zakończenia
2014-03-11
Miejsce
Poznań

Wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła oraz filtry do uzdatniania wody z kranu
Podczas szkolenia zaprezentujemy zmiany, które nastąpiły w naszej ofercie (centrale VEBAR, nowe produkty, zmiana typoszeregu rekuperatorów VENA) oraz omówimy zasady, którymi należy sie kierowac przy doborze, proejktowaniu i montażu produkowanych przez nas systemów wentylacji. Przedstawimy analizę ekonomiczną, okres zwrotu inwestycji, omówimy mikroklimat panujący w pomieszczeniach). Wskażemy najczęstsze błędy popełniane podczas instalacji systemów wentylacji i odpowiemy na wszelkie pytania związane z projektowaniem i montażem wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła. Ponadto zaprezentujemy Państwu unikalny system filtracji wody, który gwarantuje poprawę jakości wody z kranu.

Zapraszamy do zapoznania się z prezentacjami poruszającymi bardzo ważne dziś tematy: niewłaściwą jakość powietrza, zanieczyszczoną wodę oraz ich negatywny wpływ na nasze zdrowie.

1. "Wpływ powietrza na Twoje zdrowie"
[VIDEO:YOUTUBE:Ecv3wmZH6n0]

2. "..i stajesz się tym co pijesz.."
[VIDEO:YOUTUBE:hlc6ch4y65U]

Celem zgłoszenia udziału prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego (poniżej) i odesłanie go e-mailem na adres: marketing@bartosz.com.pl.

W formularzu prosimy o podanie terminu szkolenia, którym jesteście Państwo zainteresowani. Ilość miejsc ograniczona, maksymalnie 3 osoby z jednej firmy, decyduje kolejność zgłoszeń.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny!


Szczegóły dotyczące konkretnych obiektów, w których odbywać się będą organizowane przez nas szkolenia na bieżąco będą publikowane na stronach: www.bartosz.com.pl, www.bartoszwentylacja.com.pl oraz na naszym fanpage'u na Facebook'u.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!


Źródło: ''