Data rozpoczęcia
2008-12-02
Data zakończenia
2008-12-02

termin: 02.12.2008 miejsce: Warszawa


Trane, światowy lider w dostawie zintegrowanych systemów i usług HVAC (chłodnictwo, wentylacja i klimatyzacja) organizuje wraz z warszawskim Centrum Inwestycji Hotelowych jesienno-zimowy cykl prelekcji, dotyczących najnowszych rozwiązań w dziedzinie HVAC.
Do końca roku zorganizowane zostaną cztery spotkania, podczas których uczestnicy będą mogli zapoznać się między innymi z takimi zagadnieniami jak wpływ optymalizacji systemu HVAC na wydajność i oszczędność energii elektrycznej, zasady doboru urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych w zależności od struktury, wielkości i przeznaczenia obiektów oraz rola planów serwisowych w utrzymaniu najwyższej wydajności urządzeń klimatyzacyjnych. Poruszone zostanie także niezwykle istotne zagadnienie, jakim jest konieczność wymiany lub modernizacji urządzeń HVAC działających w oparciu o czynnik chłodniczy R22.
Terminarz i tematyka szkoleń:
23.09.2008: Oszczędności energii poprzez optymalizację wydajności systemu HVAC
29.10.2008: Techniczne aspekty wyboru i instalacji systemu HVAC w małych i średnich obiektach
18.11.2008: Rola planów serwisowych w utrzymaniu wysokiej wydajności pracy systemu HVAC
02.12.2008: Czynnik chłodniczy R22 - czas wielkich zmian
Wszystkie szkolenia odbędą się w Centrum Inwestycji Hotelowych w Warszawie, ul. Kolejowa 9/11. UWAGA: ilość miejsc jest ograniczona! Osoby pragnące wziąć udział w spotkaniu powinny zgłosić chęć uczestnictwa drogą e-mailową na adres rejestracja@east-side-consulting.pl

Trane
jest wiodącym, globalnym dostawcą systemów komfortu oraz kompleksowych rozwiązań klimatyzacyjnych dla budynków. Pod nazwami Trane oraz American Standard firma produkuje, instaluje oraz dostarcza serwis i części zamienne do energetycznie wydajnych systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, systemy sterowania budynkami oraz rozwiązania, wychodzące naprzeciw specyficznym potrzebom klientów handlowych, instytucjonalnych oraz przemysłowych. Trane posiada 35 własnych zakładów montażowych w 10 krajach i zatrudnia obecnie ponad 29.000 osób na terenie całego świata. W Warszawie mieści się dyrekcja firmy, obejmująca swoim zasięgiem Polskę, Ukrainę, Białoruś oraz Kraje Bałtyckie.

Centrum Inwestycji Hotelowych
- jedyna tego typu wzorcownia w kraju - oferuje kompleksową realizację inwestycji, dotyczącą tak nowych obiektów hotelowych jak i modernizację już istniejących. Firma specjalizuje się również w kompletacji wyposażenia do wszelkich obiektów użyteczności publicznej.
EAST SIDE Consulting GmbH