Poprzez najróżniejsze serie produktów pokrywamy całą gamę zapotrzebowań na nowoczesną klimatyzację, a nasz system pomp ciepła powietrze-woda Ecodan wyznacza także nowe standardy w dziedzinie ogrzewania i przygotowania ciepłej wody użytkowej.

Mitsubishi Electric - portfolio.

Przegląd naszych serii produktów:

Seria M
Seria M umożliwia energooszczędne chłodzenie lub ogrzewanie małych i średnich pomieszczeń. Urządzenia te są na tyle nowoczesne, że mogą być montowane jako rozwiązania typu Single lub Multi Split w mieszkaniach, małych biurach lub gabinetach. Obszary zastosowań: Mieszkania, małe biura, gabinety lekarskie.
Możliwości podłączenia
• Układy typu Single i Multi Split liczące do 8 urządzeń wewnętrznych
• Możliwość wykorzystania istniejącej instalacji chłodniczej R22Mr. Slim
Klimatyzatory z serii Mr. Slim idealnie nadają się do pomieszczeń średniej wielkości i mogą być montowane w układach Single lub równoległych Multi Split. Do serii Mr. Slim należą szczególnie energooszczędne i wydajne klimatyzatory, które można bez problemu zintegrować z wymagającym otoczeniem.  Obszary zastosowań: Sklepy, restauracje, serwerownie.
Możliwości podłączenia
• Układy typu Single i Multi Split liczące do 4 urządzeń wewnętrznych
• Możliwość wykorzystania istniejącej instalacji chłodniczej R22


City Multi VRF
Seria City Multi przeznaczona jest do dużych i wymagających budynków, w których konieczne są indywidualne rozwiązania techniki klimatyzacyjnej. Różnorodność modeli urządzeń wewnętrznych oraz duży zakres mocy jednostek zewnętrznych gwarantują maksymalną elastyczność podczas planowania i wymiarowania. Obszary zastosowań: Biurowce, hotele, centra handlowe, kliniki.
Możliwości podłączenia
• System 2-rurowy z funkcją jednoczesnego grzania i chłodzenia
• Elastyczny układ liczący maksymalnie 50 jednostek wewnętrznych na jedno urządzenie zewnętrzne
• Możliwość wykorzystania istniejącej instalacji chłodniczej R22

Lossnay
Na każde zapotrzebowanie istnieje odpowiedni system wentylacji. Zależnie od takich czynników, jak wielkość budynków, pomieszczeń czy ilość osób w nich przebywających, można wyznaczyć i dobrać stosownie do potrzeb: wymaganą ilość świeżego powietrza oraz natężenie strumienia powietrza na osobę. Obszary zastosowań: Mieszkania, domy jednorodzinne, obiekty użytkowe, biura.
Możliwości podłączenia
• Do klimatyzatorów Mr.Slim, City Multi VRF lub samodzielnie

Ecodan
Zapotrzebowanie na darmową energię środowiskową jako wygodne źródło ciepła jest obecnie większe niż kiedykolwiek. Aby jej wykorzystywanie było jak najprostsze, skonstruowaliśmy pompę ciepła powietrze-woda Ecodan. Jest to nowatorski system grzewczy, którym można ogrzewać szybko, łatwo i niezawodnie! Obszary zastosowań: Obiekty mieszkalne i użytkowe.
Możliwości podłączenia
•    Kompletne rozwiązania jako zestawy typu Monoblock i Split
•    Układy kaskadowe z maksymalnie 6 pompami ciepła

Sterowniki
Sterowniki i klimatyzatory muszą idealnie ze sobą współgrać. Każdy projekt, od sklepów przez biura do wielkich hoteli, wymaga indywidualnie dopasowanego sterownika. Aby zorientować się w możliwościach oferowanych przez nas urządzeń, zobacz ich przykładowe zastosowania. Obszary zastosowań: Współpraca z automatyką budynku, sterownikami i zdalnymi sterowaniami.
Możliwości podłączenia
• Do klimatyzatorów Mr. Slim i City Multi VRF

Sprężarki
Mitsubishi Electric od lat produkuje cieszące się popularnością sprężarki scroll i tłokowe. Te uniwersalne sprężarki są ciągle przystosowywane do różnych europejskich wymagań rynkowych.

Jet Towel
Suszenie rąk nigdy nie było prostsze. Dzięki zastosowaniu suszarek Jet Towel woda jest zdmuchiwana z dłoni z maksymalną prędkością, a do tego pracują one zdecydowanie ciszej niż inne
urządzenia tego typu.

Osuszacze powietrza
Pokojowy osuszacz powietrza Mitsubishi Electric znakomicie nadaje się do tego, aby przyspieszyć suszenie prania rozwieszonego w domu lub mieszkaniu. Można go także z powodzeniem używać do usuwania wilgoci z piwnicy.