Tylko do 31 grudnia br. ci instalatorzy, którzy nabędą zestaw All-In-One i zarejestrują ten zakup, otrzymają kupon promocyjny, który uprawni ich do zakupu 48'' telewizora Panasonic 4K za 100zł!

Instalatorze kupuj pompy Aquarea i odbierz 48'' telewizor Panasonic 4K za stówkę!


Akredytowani instalatorzy Panasonic mają czas do końca roku, aby wziąć udział w świątecznej promocji. Do zdobycia jest kupon rabatowy pozwalający na zakup 48-calowego telewizora Panasonic TX-48CX400E za jedyne 100 zł. Aby skorzystać z promocji wystarczy nabyć komplet pomp ciepła Aquarea All-In-One, czyli agregat z odpowiednią jednostką wewnętrzną, a następnie zarejestrować zakup na stronie promocji www.panasonicproclub.com. Każdy firma, która to zrobi może otrzymać kupon. O jego przyznaniu decydować będzie data sprzedaży widniejąca na rachunku.

Świąteczna promocja przeznaczona jest wyłącznie dla firm instalacyjnych posiadających aktualną akredytację dla grupy pomp ciepła Aquarea. Z kolei zakupu urządzeń można dokonać tylko u oficjalnych Dystrybutorów Panasonic. Liczba kuponów jest ograniczona.

All-In-One to rozwiązanie, które w jednej obudowie integruje moduł hydrauliczny do podgrzewania wody ze zbiornikiem c.w.u. Seria obejmuje moduły o wydajności od 3 do 16 kW przeznaczonych do współpracy z agregatami zasilanymi jedno lub 3-fazowo. Z kolei zbiornik ciepłej wody użytkowej ma pojemność 200 litrów i jest wykonany ze stali nierdzewnej. Rozwiązanie sprawdza się zarówno do budynkach nowych, jak i modernizowanych. Wyróżnia je wysoki współczynnik COP sięgający poziomu 5,0, a także prosta i szybka instalacji.

Sprawdź szczegóły świątecznej promocji