Automatyka chłodnicza GMC zapewnia bezawaryjną pracę instalacji chłodniczej/ klimatyzacyjnej, a jej elementy pozwalają na wykonanie wszelkiego rodzaju instalacji. Iglotech jako dystrybutor GMC dysponuje wszystkimi niezbędnymi produktami z oferty tej firmy.

GMC w ofercie Iglotech
Odpowiednia automatyka oraz armatura chłodnicza są gwarancją prawidłowej pracy instalacji chłodniczej / klimatyzacyjnej, zarówno przemysłowej, jak i komercyjnej. Elementy automatyki i armatury chłodniczej GMC pozwalają na wykonanie wszelkiego rodzaju instalacji, w których istotna jest bezawaryjna praca oraz precyzyjna kontrola wszelkich przemian czynnika chłodniczego zachodzących w układzie.

Logo GMC

W ofercie firmy Iglotech znaleźć można wszelkie niezbędne produkty z portfolio produktowego GMC, do których zaliczamy min. :

1. zawory kulowe;
2. wzierniki;
3. filtry odwadniacze (hermetyczne oraz rozbieralne);
4. wkłady odwadniające, mechaniczne, odkwaszające;
5. zawory elektromagnetyczne;
6. zawory zwrotne;
7. zawory bezpieczeństwa.

Produkty GMC Zawoty kulowe GMC

Wszystkie zawory kulowe dedykowane są do pracy z płynami nietoksycznymi, niełatwopalnymi oraz niewybuchowymi. Specjalna konstrukcja zaworu kulowego pozwala na dwukierunkowy przepływ chłodziwa i w konsekwencji montaż w instalacji niezależny od kierunku przepływu. Zapobiega również wyrzuceniu trzpienia zapewniając wewnętrzną równowagę ciśnienia w momencie, gdy zawór jest zamknięty.

Filtry odwadniacze wykonane są w całości ze stali, korpus i głowica są zespawane w monolityczną strukturę. Niewymienny rdzeń filtra zbudowany jest ze zwartego bloku molekularnych sit, co w połączeniu z poliestrowym wkładem daje wysoki poziom filtracji mechanicznej. Taka budowa zapewnia minimalny opór cieczy i jej wydajne odwodnienie.

Automatyka i armatura chłodnicza GMC charakteryzuje się najwyższą jakością wykonania i bezawaryjnością. Szeroka gama produktów oraz duża dostępność sprawiają, że oferowana przez Iglotech automatyka chłodnicza cieszy się dużym zainteresowaniem zarówno wśród instalatorów jak i użytkowników instalacji. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie www.iglotech.com.pl.