Zastanawiałeś się nad klimatyzatorem pokojowym? Nie wiesz jaka marka jest najbardziej ceniona przez Klientów? Sprawdź jak na tle innych urządzeń wypada klimatyzator LG Deluxe Sirius D12CM.

Deluxe Sirius D12CM bestsellerem od LG.

Klimatyzatory LG Deluxe Sirius D12CM to urządzenia dedykowane do pokoi mieszkalnych, hotelowych, domów jednorodzinnych, biur, gabinetów, obiektów użyteczności publicznej, sklepy, itp. Realna wydajność urządzenia kierowana jest do pomieszczenia o max. powierzchni 40 m2. Cena zaczyna się już od 2519 PLN netto.

Nie ma zbyt wielu informacji na temat tego urządzenia od użytkowników.

Użytkownik Marek na jednej ze stron internetowych pisze: "Rewelacyjny klimatyzator do ogrzewania pomieszczenia w domu jednorodzinnym ok.35m2, polecam produkt!  Zalety: gwarancja 3lata, idealny do ogrzewania, klasa A++, cichy"

Na innej stronie spotykamy opinię innego użytkownika: "Klimatyzator serii Deluxe Sirius to model z najnowszej, tegorocznej serii LG. Urządzenie posiada bardzo dobre parametry techniczne. Jest wyposażone w interesującą i przydatną funkcję "1 touch SoftAir", po załączeniu której żaluje kierują wypływające z urządzenia zimne powietrze ku górze, eliminując uczucie dyskomfortu przebywania w strudze zimnego powietrza. D12CM to bardzo dobre rozwiązanie dla osób,którym zależy na wydajnym, cichym urządzeniu o nowoczesnym, minimalistycznym designie. Jednak nie jest zbyt często wybierany, gdyż ze względu na bogate wyposażenie i wysoką efektywność nie należy do najtańszych modeli i jest dedykowany dla bardziej wymagających klientów."

Jest kilka unikatowych cech, które odróżniają ten model od pozostałych klimatyzatorów na rynku.

 • Tryb Jet Cool - wylot powietrza jest specjalnie skonstruowany by zintensyfikować nawiewanie chłodnego powietrza. Umożliwia to schłodzenie pomieszczenia o 5°C w czasie jedynie 5,6 minuty.
 • Filtr antybakteryjny - zapewnia pierwszy etap oczyszczania powietrza. Element ten pełni funkcję filtracji cząsteczek kurzu o wielkości powyżej 10μ. Dzięki temu przechwycone bakterie są eliminowane.
 • Automatyczne oczyszczanie "Plasmaster" - jej zadaniem jest osuszenie mokrych wymienników ciepła. Pozwala to zapobiec powstawaniu pleśni i bakterii, a przy tym usunąć przykre zapachy oraz zmniejszyć częstotliwość czyszczenia filtra.
 • Jonizator Plasmaster - miliony jonów aktywnie oczyszczają powietrze nawiewane z klimatyzatora oraz eliminują szkodliwe substancje.
 • Aktywna kontrola zużycia energii - rozwiązania od LG dają  możliwość dostosowywanie poziomu zużycia energii do bieżącego zapotrzebowania na grzanie lub chłodzenie.
 • Cicha praca agregatu - LG stworzył klimatyzatora, których praca generuje niski poziom hałasu. Specjalna technologia ukośnych łopatek, konstrukcji sprężarki o niskim poziomie wibracji oraz silnikowi BLDC zapewnia niezwykła funkcjonalność produktu.
 • Silnik BLDC - Klimatyzator posiada bezszczotkowy silnik prądu stałego. Wyjątkową precyzyjną kontrolę prędkości i wyciszenie w trakcie pracy zapewniają specjalne magnesy neodymowe.
 • Ukośne łopatki wentylatora - Idealnie dopasowana konstrukcja ukośnych łopatek znacznie zmniejsza zmiany ciśnienia powstającego przy kontakcie łopatek z powietrzem. W ten sposób poziom generowanego hałasu jest zaskakująco niski.
 • Cicha praca jednostki wewnętrznej - już od 19 dB.
 • Współpraca z aplikacją AC Control dla smartfonów i tabletów
 • Gwarancja producenta - 3lata (wymagane 2 przeglądy w roku)


Dane techniczne:

Moc chłodzenia:

0,9/3,5/4,0 kW

Moc grzania:

0,9/4,0/6,0 kW

Przepływ powietrza do wewnątrz pomieszczenia:

m3/h

Średni pobór mocy (chł./grz.):

W

Klasa energetyczna (chł./grz.):

A++/A++

Zasilanie:

220-240 V / 50 Hz

EER/SEER:

3,9 / 7,6 W/W

Max długość instalacji / max różnica poziomów:

15 / 7 m

Poziom hałasu jedn. wewn. / zewn.:

19-24-35-40 / 47 dB(A)

Zdolność osuszania: 1,1 l/h

Wymiary/waga jedn. wewnętrznej (SZERxWYSxGŁ):

837x302x189 mm / 8,5 kg

Wymiary/waga jedn. zewnętrznej (SZERxWYSxGŁ):

770x545x288 mm / 34 kg

Zakres pracy (chł/grz):

-15-48/-15-24 oC

 

Dane urządzenie kupić możesz u autoryzowanych dystrybutorów marki LG.

 

 


Zobacz też:

LG Multi V S-system klimatyzacji VRF dla małych i średnich obiektów.