Zapraszamy do zapoznania się ze skrótem najważniejszych wydarzeń ubiegłego tygodnia.

Praca klimatyzatora w warunkach wysokich temperatur.
Wybór systemu klimatyzacji zależy od bardzo wielu czynników. Przytoczenie ich wszystkich wykracza poza ramy krótkiej wypowiedzi w związku z tym skupimy się jedynie na omówieniu parametrów najbardziej popularnego urządzenia klimatyzacyjnego - klimatyzatora typu split.
Czytaj więcej o pracy klimatyzatora

Nasz ekspert porównuje wentylatory łazienkowe w wersjach standardowych.
Zadaniem w wentylacji w łazience jest usunięcie zanieczyszczonego powietrza, a także nadmiaru wilgoci, która wydziela się podczas kąpieli czy podczas korzystania z prysznica. Łazienki należą do tzw. "pomieszczeń brudnych”, w których stosuje się tylko wentylację wywiewną. Powietrze wywiewane jest z łazienki w grawitacyjny sposób przez kratkę wentylacyjną zamontowaną na kominie lub może być wspomagane wentylatorem łazienkowym zainstalowanym na ścianie lub suficie pomieszczenia. Świeże powietrze napływa do łazienki poprzez otwory wentylacyjne w drzwiach albo poprzez podcięcie drzwi.
Sprawdź jakie wersje wentylatorów porównuje ekspert

Midea sponsorem Mistrzostw Świata w Pływaniu Kazań 2015.
Jeden z największym producentów urządzeń klimatyzacyjnych marka Midea stała się oficjalnym sponsorem Mistrzostw Świata w pływaniu, które odbywają się w Kazań w Rosji w dniach 24 lipca - 9 sierpnia 2015r. Działania, które umożliwiły sponsorowanie Mistrzostw podjęto w 2010 roku, kiedy to koncern podpisał porozumienie ze Światową Federacją Pływającą FINA w zakresie wsparcia działalności stowarzyszenia.

Najwyższa jakość programów motywacyjnych? Tylko w KLIMA-THERM dla Partnerów FUJITSU.
Firma Klima-Therm nieustannie zaskakuje wysokim poziomem konkurencyjności swojej oferty handlowej. Dodatkowo wspiera ona w coraz bardziej atrakcyjny sposób swoich Dystrybutorów i Instalatorów, w tym markę Fujitsu. Obecnie firma jest w połowie trwania Programu Wsparcia Sprzedaży "American Dream", gdzie proponuje bardzo atrakcyjne nagrody rzeczowe, jak również zachęca kolejne firmy instalacyjne do aktywnego uczestnictwa w walce o wyprawę życia na zachodnie wybrzeże Stanów Zjednoczonych.
Sprawdź korzyści programów motywacyjnych Klima-Therm

CLEVER CONTROL jednym z najbardziej zaawansowanych regulatorów programowalnych.
Clever Control jest jednym z najbardziej zaawansowanych regulatorów programowalnych przystosowanych do zarządzania pracą kurtyn powietrznych, nagrzewnic, central wentylacyjnych itp.
Czytaj więcej o regulatorze CLEVER CONTROL

Nowy katalog produktów akustycznych STAVOKLIMA.
Dostępna jest już nowa wersja katalogu produktów akustycznych STAVOKLIMA. Nowy katalog dostępny w wygodnej wersji uzupełniony został o wiele nowości, które wzbogaciły ofertę.
Pobierz katalog STAVOKLIMA

Gepard Biznesu 2015 - kolejne wyróżnienie dla firmy VENTIA.
Miło nam poinformować, iż firma VENTIA zdobyła tytułu Gepard Biznesu 2015. To kolejne tegoroczne wyróżnienie po nagrodach Gazele Biznesu oraz Delta 2015, potwierdzające dynamiczny rozwój firmy, jej skuteczność i wiarygodność w działaniu.Nowe promocje:

-50% ceny na klimatyzatory serii RAC? Tak to możliwe - sprawdź!

Chillery i klimakonwektory z magazynu - na plac budowy!

Kupuj pompki Aspen i odbieraj upominki.

Samsung Smart TV 48'' w zasięgu Twojej ręki!Oferty pracy, które przykuły naszą uwagę:

Doradca techniczno-handlowy/woj.wielkopolskie

Doradca techniczno-handlowy/woj.małopolskie

Serwisant urządzeń HVAC/Warszawa

Monter wentylacji/Bydgoszcz