Data rozpoczęcia
2018-01-30
Data zakończenia
2018-02-02
Miejsce
Poznań
Organizator
Międzynarodowe Targi Poznańskie

Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury uznawane za jedne z najważniejszych wydarzeń targowych w portfolio Międzynarodowych Targów Poznańskich, największego centrum targowego w Polsce.

BUDMA 2018

Podczas targów będzie możliwość poznania najnowszych propozycji producentów i dystrybutorów branży budowlanej okna, drzwi, bramy, fundamenty, ściany, stropy, posadzki, dachy, stal w budownictwie, materiały wykończeniowe, budownictwo energooszczędne, eko-budownictwo, maszyny, narzędzia, sprzęt pomocniczy, informatyka w budownictwie.

BUDMA to jedno z najważniejszych miejsc spotkań producentów i dystrybutorów nowoczesnych technologii i materiałów budowlanych z przedstawicielami handlu, architektami, wykonawcami i inwestorami w Europie. Targi budowlane prezentują najnowszą ofertę produktową, technologiczną i usługową blisko 800 firm z Polski i zagranicy. 4 dni targów budowlanych w Poznaniu obfitują w rynkowe premiery, nowości produktowe i merytoryczne wydarzenia podejmujące najbardziej aktualną problematykę branży budowlanej, a także prezentacje, konkursy i mistrzostwa.


Dowiedz się więcej