Data rozpoczęcia
2014-02-18
Data zakończenia
2014-02-21
Miejsce
Rumia

1tool Basic
Logo

1tool to program narzędziowy firmy CAREL, umożliwiający samodzielne tworzenie aplikacji dla sterowników swobodnie programowalnych serii pCO.

Firma Alfaco Polska Sp. z o.o. organizuje cykliczne szkolenia z oprogramowania 1tool.

Organizowane przez nas szkolenia cieszą się dużą popularnością na rynku, ponieważ dają wymierne korzyści firmom, które w nich uczestniczą. Jest to możliwe dzięki atrakcyjnej cenowo szerokiej gamie sterowników swobodnie programowanych z serii pCOXS, pCO1, pCO3, pCO5 jak i nowoczesnemu programowi narzędziowemu. Niewątpliwym atutem poza atrakcyjną ceną jest wsparcie techniczne, udzielane uczestnikom szkolenia zarówno na etapie początkowym, gdy napotkają na problemy tworząc swoje pierwsze aplikacje, jak i w późniejszym terminie, gdy tworzyć będą bardzo skomplikowane programy.

Po ukończeniu kursu uczestnicy otrzymują certyfikat uczestnictwa w szkoleniu oraz zostają zarejestrowani w firmie CAREL we Włoszech.

Ramowy program szkolenia 1tool Basic


Dzień 1
8.30-12.30/13.00-16.00
- prezentacja sprzętowa rodziny pCO sistema
- instalacja i omówienie środowiska programistycznego
- funkcje podstawowe
- tworzenie prostych aplikacji

Dzień 2
8.30-12.30/13.00-16.00
- funkcje zaawansowane
- makrobloki
- moduły

Dzień 3
8.30-12.30/13.00-16.00
- zarządzanie alarmami
- zegar czasu rzeczywistego i strefy czasowe
- komunikacja urządzeń w sieci lokalnej pLan

Dzień 4
8.30-12.30/13.00-16.00
- komunikacja sterowników pCO z systemami nadrzędnymi (BMS)
- komunikacja ze sterownikiem (pCO Manager)

Każdy uczestnik szkolenia musi posiadać własny komputer (laptop z myszką zewnętrzną), zalecany jest komputer spełniający poniższe wymagania producenta:

SPRZĘT:
* Procesor: Intel Pentium 4/AMD Athlon 3.0 GHz lub Intel/AMD Dual Core 2.0 GHz
* Ram: 4GB
* Dysk twardy: 10 GB wolnego miejsca
* Port USB dla podłączenia konwertera USB/RS-485 dla komunikacji ze sterownikami pCO
* Karta graficzna zapewniająca rozdzielczość ekranu 1024 x 768
* Napęd DVD
* Myszka zewnętrzna

OPROGRAMOWANIE:
* System: Microsoft Windows XP Professional SP2 32bit, Windows Vista Business 32bit, 7 Professional (32 lub 64bit), Windows 8 Pro (32 lub 64bit)
* Konto użytkownika : WAŻNE : dla systemów Windows Vista, Windows 7 oraz Windows 8, użytkownik korzystający z oprogramowania 1tool, musi należeć do grupy Administratorzy
* Przeglądarka Internetowa: Internet Explorer 8.0 lub wyższa

Z uwagi na to, że program 1tool (tak jak i help oraz wszelkie dokumentacje dotyczące programowania) są w języku angielskim, od uczestników szkolenie wymagana jest znajomość tego języka w stopniu co najmniej podstawowym.

Szkolenia odbywają się w Rumi, w pomorskim oddziale firmy Alfaco Polska. W trakcie szkolenia zapewniamy napoje oraz ciepły posiłek, dostarczany przez firmę cateringową.

Lista uczestników szkolenia zamykana jest na dwa tygodnie przed planowanym terminem.
Szkolenie dochodzi do skutku, gdy swój udział potwierdzi minimum trzech uczestników!!!


Szkolenie 1tool Basic jest płatne. Do wyboru są dwa warianty szkolenia:

• WARIANT 1 (opłata za szkolenie) w cenie 1 500 zł netto / osobę,
• WARIANT 2 (opłata za szkolenie wraz z noclegiem ) w cenie 2 000 zł netto / osobę.

Wariant 2, poza opłatą za samo szkolenie, obejmuje również opłatę za nocleg – 4 doby hotelowe ze śniadaniem w motelu Villa Zagórze (www.villazagorze.com.pl), bardzo blisko miejsca szkolenia (w odległości około 50 m).

Opłatę za wybrany wariant szkolenia należy uiścić najpóźniej na tydzień przed terminem szkolenia, na podstawie otrzymanej faktury proforma.

W czasie szkolenia uczestnicy otrzymują najnowszą wersję instalacyjną programu 1tool. Program po zainstalowaniu działa w pełni przez 90 dni. Aby móc używać program po upływie tego czasu, należy zakupić licencję w formie klucza USB. Cena licencji wynosi 499 EUR netto i płatna jest jednorazowo, tzn. późniejsze aktualizacje oprogramowania są bezpłatne.

Zgłoszenia proszę wysyłać e-mailem na adres: michal.warmijak@alfaco.pl . W zgłoszeniu proszę podać imię i nazwisko osoby uczestniczącej w szkoleniu, wybrany wariant szkolenia (z noclegiem czy bez), telefon kontaktowy (najlepiej komórkowy) oraz podstawowe dane firmy tj. nazwa, adres, telefon, NIP.

W razie pytań prosimy o kontakt z osobą prowadzącą szkolenia:

Michał Warmijak
inżynier ds. automatyki i oprogramowania
tel.: +48 58 629 20 31
kom.: +48 661 95 95 06
e-mail: michal.warmijak@alfaco.pl