273
274
276
226
Strefa ekspertów HVACR

Książka praktyki zawodowej

Ja także bardzo proszę o podesłanie chociaż jednej dobrze wypełnionej strony z książki praktyk. Interesuje mnie projektowanie wod-kanów, ale może być coś innego z projektowania. Z góry serdecznie dziękuję!
Mój adres: antonina.anonim@gmail.com
Pozdrawiam - Ala.

Witam,
Podobnie jak większość osób bardzo proszę o pomoc związaną z uzupełnieniem książki praktyk. Bardzo proszę o wzór na adres: iwonka_ch83@o2.pl
Z góry dziękuje

Szybka piłka - ktoś wam jeszcze rozsyła te skany?, bo można utonąć w tych prośbach.

Bardzo Was proszę również o przesłanie tych wzorów na zenita1@wp.pl
Z góry wielkie dzięki:]
Powodzenia w pracy i wypełnianiu;]

Witam,
jeśli ktoś jeszcze odwiedza to forum i miałby ochote podesłać skany wypełnionej książki z zakresu instalcaji sanitarnych to proszę pisać na maila: fluber18@wp.pl
z góry bardzo dziękuje :)

Witam:)
Ja również mam problem z wypełnieniem książki praktyki zawodowej. Jeśli ktoś mógłby podesłać wzór to będę bardzo wdzięczna.
Mój e-mail : twojloginxxx@o2.pl
pozdrowionka:) !

mam praktyke w poczcie polskiej. jak się wypełnia zeszyt praktyk e-mail ; agnieszkawierzejska@op.pl

Pomóżcie

jeżeli można to proszę o przykładowe wypełnienie książki praktyk.
nowaczek22@o2.pl

Jeśli mogę prosić o kilka stronic z dziennika praktyk na wzór to będę bardzo wdzięczny.
Mój dziennik dotyczy instalacji sanitarnych, projektowanie i kierowanie.
e-mail : brave_dave@wp.pl
Pozdrawiam i oczekuje z utęsknieniem ;)

Witam
Mam taka sama prośbę jak prawie wszyscy, potrzebuje przykładowych stron wypełnionej książki praktyki zawodowej w kierunku elektrycznym - wykonawczym. Dziękuje bardzo za życzliwość!!
Mój mail : spiderr7@wp.pl

ahOJ!Bardzo,ale to BARDZO byłabym wdzięczna za podesłanie kilka stronic książki w zakresie projektowo-wykonawczym sieci,z naciskiem na wodociągowo-kanalizacyjne...albo cokolwiek!Suma sumarum pół roku księga zaKURZona leży:(Ale,ALE lepiej później zacząć wypełniać aNIŻeli później;)Zatem ludzie"dobrEJ"woli skany wskazane na heliksa@wp.pl :>!Z góry ślicznie dziękUJe!!!

Witam,
rowniez prosze o przeslanie kilku wypelnionych przykladowych stron z dziennika praktyk.
pijmleko@go2.pl
Pozdrawiam.

Ja także poproszę o wysłanie zeskanowanych stron z książki praktyk.
marybrz@gmail.com

z chęcią odkupię kilka przykładowo wypelnionych stron ksiażki praktyk branża konstrukcyjna budowlana informacje rybakjacek@o2.pl

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.