281
278
280
226
Strefa ekspertów HVACR

Książka praktyki zawodowej

Witam. Mógłby wysłać mi ktoś wzór wypełniania książki praktyk-szczegółowy przebieg praktyki na budowie. Z góry dziękuję.
letka_letka@wp.pl

Mam podobną prośbę jak moi poprzednicy, był bardzo wdzięczny gdyby ktoś podesłał mi wzór wypełniania książki praktyk na budowie. Z góry dziękuję
takitampoeta@wp.pl

Dołączam do próśb przedmówców i również proszę o przykład wypełniania książki praktyk
adgam55@tlen.pl

Dołączam do próśb przedmówców i również proszę o przykład wypełniania książki praktyk
adgam55@tlen.pl

Witam!jeżeli mogłabym również prosić o przykładowy wzór książki, byłam bardzo wdzięczna!z góry dziękuję, pozdrawiam!
monia577@poczta.onet.pl

Witam wszystkich. Mam prośbę podobną jak wszyscy. Mógłby mnie ktoś poratować wysyłając mi skan jak wypelniac ksiazke praktyk
z gory dziekuje i pozdrawiam Wojtek
moj e-mail wojtek-peciak1@wp.pl

Witam wszystkich. Również zabieram się za wypełnienie książki praktyk i niestety wśród moich znajomych nie ma nikt zielonego pojęcia jak dokładne mają być te wpisy, dlatego byłbym wdzięczny za udostępnienie rónwnież i mi jakiegoś wzoru, za wszelką pomoc z góry dziękuje mój email to lancz@wp.pl

wuj3k@wp.pl Przyłączam się do prośby o skan kilku przykładowych stron z książki praktyki i z góry dziękuję. :)

Witam!
Jeśli ktoś mógłby również mi przesłać wzór wypełnionej książeczki budowlanej, to byłbym wdzięczny. Mój adres: emil1985@vp.pl.
Z góry dziękuję:)
Pozdrawiam

Witam!Dołączam się do prośby, poratujcie:)
Chodzi o praktykę projektową.
Dzięki z góry pozdrawiam.
knorone@o2.pl

Witam wszystkich.Juz od jakiegos czasu pomagam projektantowi ale z wypisywanie ksiazki jest naprawde wiele niejasnosci, poniewaz jedni twierdza, ze np powinien byc wpisany nr pozwolenie na bud, a inni twierdza, ze nie musi byc bo przeciez nie kazdy zna taki nr bo nie zawsze do konca uczestniczy sie w procesie inwestycji.A poza tym to moze byc przeciez projekt ktory bedzie potem skladany np na zgloszenie...i co Wy o tym sadzicie?i tez bardzo by pomocne bylo jesli ktos z Was mialby chec wyslania jakies strony zeskanowenej ze swojej ksiazki najlepiej jak zamarze nazwy inwestycji jesli sie obawia czegos...Pozdrawiam wszystkich pro801@wp.pl
ps ja mam troche juz doswiadczenie w zalatwianiu spraw urzedowych wiec jesli ktos bedzie mial wytania to zapraszam

jeszcze dopiwiem ze ja ucze sie na proj elektryka i dopiero teraz zauwazylem ze to strona o wentylacjach ale moze i z elektryki ktos tu wejdzie

Witam. Ja również zabieram się za wypełnienie książki praktyk,ogólnie wiem w jakiej formie mają byc wpisy ale jak dokładne?, byłbym bardzo wdzięczny za udostępnienie również i mi jakiegoś wzoru,bardzo proszę o pomoc, za wszelką pomoc z góry dziękuje mój email to ak233@wp.pl

dopiero teraz zauwazylem ze to strona o wentylacjach ale moze i z elektryki ktos tu wejdzie
No to już sobie wyobrażam jak wypisujesz książkę :)

uczen2 napisal:"No to już sobie wyobrażam jak wypisujesz książkę :)"
a moze tak bys komus pomogl no juz nie chodzi tu o mnie ale komukolwiek a nie czytasz i wszystkich olewasz...tak to kazdy moze uczniu2.A co ty juz wypisales swoja panie spostrzegawczy...to po jaka ... tu zagladasz jak wszystko wiesz?

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.