273
274
226
276
Strefa ekspertów HVACR

Książka praktyki zawodowej

Witam
Dołączam się do tematu o krótki przykład dziennika praktyk w dziedzinie instalacji sanitarnych.
Mój mail: malik19@wp.pl
Będę bardzo wdzięczny.
Pozdrawiam

Witam.
Ja również poszukuje jakiegoś przykładu wypełnienia książki na temat montażu instalacji chłodniczych i wentylacyjnych. Bardzo proszę o przesłanie przykładowego wypełnienia kilku stron.
Mój mail: pietro5@tlen.pl
Z góry dziękuje za pomoc.

Witam.
Jestem asystentem projektanta (branża sanitarna) i mam podobny problem co pozostali uczestnicy forum. Byłabym bardzo wdzięczna jeśli poratowałby mnie ktoś odnośnie przykładowego wpisu do takiego dziennika praktyk.
Z góry serdecznie dziękuję i życzę wszystkim owocnej pracy:)
Mój adres: latwis@op.pl

Witam również byłbym mocno zobowiązany gdyby ktoś przesłał skan chociaż jednej strony swojej książki praktyk. Robię uprawnienia wykonawcze w branży sanitarnej (wentylacja,ogrzewnictwo,klimatyzacja,gaz itd.). Z góry wielkie dzięki.
Mój adres:
szalanp@o2.pl

Czesc jestem asystentem projektanta i chciałaby sie dowiedziec jak mam dokładnie wypełniac ta ksiazke (instalacje sanitarne)z kanalizacji. moj adres o ven2@interia.pl
pomóżcie potrzebuje tylko przykładu szczegółowego jak to ma wygladac.
z góry bardzo dziekuje:)

AGA napisała powyżej dokładny plan wpisów do książki, a pod Jej wpisem 15 błagalnych próśb chyba totalnych lewarów o skany książki. Ludzie, wy jesteście w trakcie studiów czy przedszkola? Ja nie wiedziałem jak to robić to uderzyłem do źródła. W Izbie inżynierów przesiedziałem 20 minut z sekretarką, która krok po kroku wszystko wyjaśniła i sprawa była prosta. Najlepiej podsumował to projektant - wyślijcie mu książki, on je sprawdzi, wypełni i oceni. Aż strach pomysleć, jak tacy "projektanci" będą samodzielnie działać w przyszłości. Chaos, chaos, chaos widzę...

Bardzo proszę o przesłanie na maliaa wzoru wpisów do ksiązki praktyki zawodowej w spacjalizacji sanitarnej na maila michaszek82@interia.pl

Cześć mam prośbę możesz wysłać mi wzór wypełnienia książki praktyk mam taki sam problem jak Sylwia z góry dziękuję stanek25@o2.pl

witam tez mam aka mala prosbe czy moglby ktos wyslac mi na meila karla192o2.pl wzor dziennika praktyk na swietlicy godzin 138
z gory dziekuje
pozdrawiam

Jeżeli dałoby radę poproszę o skany z książki praktyk.
wb-zorba@o2.pl
Z góry dziękuję.
Pozdrawiam.

Witam
Proszę o skany stron książki praktyk o specjalności instalacje. Kompletnie nie wiem jak się za to zabrać, a mam już 4 miesiące zaległości.
Z góry dziękuję za pomoc.
Pozdrawiam

Witam ja także była bym wdzieczna za podesłanie skanu stronki z ksiazki praktyk branza instalacyjna
lesniak_m@poczta.fm
Pozdrawiam

Witam serdecznie, dołączam się do prośby o podesłanie skanu strony z książki praktyki zawodowej z branży intalacje sanitarne.
gemi7@wp.pl
z góry dziekuje za pomoc:)
pozdrowienia

Witam, dołączam się do prośby o podesłanie skanu strony z książki praktyki zawodowej z branży intalacje sanitarne.Bardzo proszę o pomoc, kompletnie nie wiem jak ją wypełniać
hilla1@o2.pl
z góry dziekuje za pomoc:)
pozdrowienia

Witam
Dołączam się do forum o krótki przykład dziennika praktyk w dziedzinie instalacji sanitarnych.
Mój mail: marwyp@wp.pl
Będę bardzo wdzięczny.
Pozdrawiam

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.