265
226
269
Strefa ekspertów HVACR

Książka praktyki zawodowej

Witam
Byłbym wdzięczny za krótki przykład dziennika praktyk w dziedzinie instalacji sanitarnych.
Mój mail: wojtek_ko80@tlen.pl
Będę bardzo wdzięczny.
Pozdrawiam

dołączam sie do prośby o wyślenie przykładowych skanów jak nalezy wypełnić książke praktyk
sputnik@op.pl
Dziękuje

Witam.Czy ktoś może się orientuje czy co miesięczne wpisy w dzienniku na uprawnienia projektowe w branzy sanitarnej może dokonywać "sprawdzający" czy musi to być "projektan". Ponieważ projektant ma uptrawnienia z 72 roku i wyszło że są ograniczone.
Z góry dziękuje za odpowiedz:)

Bardzo proszę o przesłanie na maliaa wzoru wpisów do ksiązki praktyki zawodowej w spacjalizacji sanitarnej na maila szarydolar@o2.pl

d

hej wszystkim! dołączam się do prośby poprzedników o wzór dziennika praktyk zawodowych!
z góry dziekuję za pomoc
macho1@go2.pl
pozdrawiam

Witam !!!
Czy i Ja mogę prosić o przesłanie przykładu wypełniania książki praktyk zawodowej w biurze projektowym (specjalność konstrukcje inżynierskie)...
Mój e-mail: housenation@interia.pl
Z góry dziękuje za maila.
Pozdrawiam

Proszę o przesłanie kilku stron książki praktyki zawodowej (projektowanie i wykonastwo) branży sanit.
Mój adres: martaka@wp.pl
Z góry dziekuję

Proszę o przesłanie kilku stron książki praktyki zawodowej (projektowanie i wykonastwo) branży sanit.
Mój adres: martaka10@wp.pl
Z góry dziekuję

Jeśli uda Ci się pozyskać wypełniony wzór książki praktyk, prosiłbym o przesłanie na e-maila: gremar1980@o2.pl - mam ten sam problem z wypełnieniem co Ty. Pozdrawiam i z góry dziękuje

Witam
Wszyscy podbijają temat zostawiając tylko maila i czekają czekają czekają. Ja chętnie pomogę. Książkę praktyk zaliczono mi w zeszłym roku (jesień) - praktyka projektowa i wykonawcza na uprawnienia sanitarne, potem zdałem egzaminy. Zeszyt mam zaliczony bez uwag. Mam również wiele pomocnych materiałów do nauki na egzamin. Chętnie pomogę, ale ................ Wszystkie te materiały nie spadły mi z nieba, włożyłem w to pół roku naprawdę ciężkiej pracy i oferuję je odpłatnie. Zainteresowanych proszę o kontakt: arti_mrock@tlen.pl

Proszę o przesłanie kilku stron książki praktyki zawodowej (projektowanie i wykonawstwo) branży sanit.
Mój adres:pukacza@wp.pl
Z góry dziekuję

to może ja też poproszę. jeśli ktoś będzie na tyle uprzejmy to z góry dziękuję :)
chiff@o2.pl

dzień dobry, również dołączam się do prośby o przesłanie wzory wypełnienia ksiązki praktyk :)
preria82@poczta.fm
z góry dziekuję!

Ja również podłączam się do próśb. Gdyby ktoś miał chwilkę to prosiłbym o jakiś wzór wypełnienia książki. Mój adres: adamski_82@o2.pl Z góry dzięki :)

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.