W dniach 03.03.2014r. - 14.03.2014r. w siedzibie firmy FRAPOL odbyła się wiosenna tura praktyk dyplomowych. Uczestnicy zostali maksymalnie zaktywizowani dzięki zajęciom praktycznym i warsztatowym.

Wiosenne praktyki dyplomowe w firmie FRAPOL.
Podczas praktyk można było zaobserwować rozwój Studentów, ich indywidualne zdolności i kompetencje.
Nabór na praktykę odbył się z wykorzystaniem assessment cener, aby można było poznać poziom umiejętności Kandydatów.

W trakcie praktyk Uczestnicy zdobywali wiedzę w zakresie projektowania, ochrony pożarowej, odzysku ciepła, typów central, wymienników. Mieli także możliwość poznać oprogramowanie doboru produktów Frapolu. Zajęcia zostały uzupełnione o informacje z zakresu lean manufacturing, aby Studenci mogli w przyszłości mieć szersze spojrzenie na doskonalenie procesów w swojej pracy zawodowej.

Na zakończenie praktyki dyplomowej Studenci odwiedzili obecną inwestycję w Czyżynach -Halę Widowiskowo Sportową, na którą Frapol Sp. z o.o. dostarcza swoje produkty. Mieli okazję w praktyce zobaczyć zastosowanie asortymentu.

Wszystkim Uczestnikom i Opiekunom Praktyki Firma serdecznie dziękuje za ogromne zaangażowanie w kształcenie młodej Kadry!


GALERIA

Praktyki letnie w FrapolPraktyki letnie w FrapolPraktyki letnie w FrapolPraktyki letnie w FrapolPraktyki letnie w Frapol

Źródło: ''