273
274
276
226
Strefa ekspertów HVACR

Książka praktyki zawodowej

jerypolo@o2.pl

Prosze o przeslanie przykladowo wypelnionej ksiazki praktyk
Pozdrawiam

powtarzajac prosbe czy ktos moglby udostepnic przykladowe strony dziennika praktyk (instalacje sanitarne). Z gory dziekuje.
Mój mail: daniel2503@wp.pl

Dołaczam sie do prosby i skany ksiazki moj mail mat_25@o2.pl pozdrawiam maciek

Ja również proszę o wzór książki praktyk (instalacje sanitarne) na maila: a_wrzos@tlen.pl

Witam wszystkich.
Z radością dołączę do jak widzę całej rzeszy ludzi którzy mają problem z wypełnieniem zeszytu praktyk (inst. sanitarne).
Swoją drogą głęboki ukłon do przenajwyższej IZBY za wszelkie wskazówki których mimo prób nie da się wycisnąć z nabufonionych, przepełnionych kawą i "nadmiarem pracy" przemiłych jej wspaniałych murów pracownic. Amen.
Jeśli komuś uda się wyrwać jakiś wzór, to na rany Chrystusa niech się podzieli z potrzebującymi...
Mój mail: maciek.sobkowski@wp.pl
Pozdrawiam współzagubiony.

J.W. - wykonastwo, proszę o wzorzec wypełniania ks. praktyki zawodowej... saxton@wp.pl
Pozdrawiam...

Mam ten sam problem z uzupełnianiem ksiązki praktyk i zwracam się z prośbą o pomoc. jeśli ktoś mógłby mi przesłać jakieś pomocne informacje lub wzory wypełniania książki byłabym bardzo wdzięczna paulinak_w@o2.pl

Witam!!!
Mam ogromną prośbę, czy może mi ktoś przesłać przykład wypełnienia książki praktyki zawodowej (muszę ją złożyć do 15.12.2007r do izby) Będę bardzo wdzięczny.
oto mój email: semenyszyn.s@vp.pl
z góry dziękuję za pomoc

To ja ponowie swoje pytanie. Czy ktos z Was dostal cos ostanio, jakis wzór itd. ? Chwalcie się bo jestem ciekaw czy ktoś w ogóle gives a shit about this wątek.

No co jest? 3 dni minęły i wątku cisza. Nikt się nie może pochwalić, że coś dostał?

Jaka branża Cię interesuje?? bartekd1@op.pl

Nie zwracaj uwagi na tego oszołoma projektanta. Pozdrawiam, Bartek. bartekd1@op.pl

hej ;) mogłabys mi tez przesłac na maila jak wypełniac ksiazke szczegolnie co mniej wiecej wpisywac ;)
Pozdrawiam i z gory dzieki ;) moj mail ajcila4@tlen.pl

Pewnie jestem nudna ale tez bym prosiła o skan przynajmniej dwóch stron ksiązki. Chcę sprawdzic czy prawidłowo wypełniam. Z góry bardzo dziekuję. Moj mail evaroyk@interia.pl

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.