265
226
269
Strefa ekspertów HVACR

Książka praktyki zawodowej

ja potrzebuję wzory wpisów do ksiażki praktyki zawodowej w projektowaniu z branży sanitarnej. Z góry dziekuję!
robcys@interia.pl

Witam WSZYSTKICH. Miło wiedzieć że jest więcej takich osób jak ja...... potrzebuję wzory wpisów do ksiażki praktyki zawodowej w projektowaniu z branży sanitarnej. DZIĘKI
zawgaw@wp.pl

Witam, jak większość osób na forum jestem w korpce, jeśli chodzi o wypełnianie książki praktyki (specjalność instalacyjno - sanitarna, upr. projektowe w przyszłości:)). Proszę o jakieś wzory, wskazówki (mój pracodawca, mimo, że posiada uprawnienia, nie ma doświadczenia w ywpełnianiu książki praktyk). Z góry dziękuję:) Dorota
e-mail: swiderd@wp.pl

Witam!!Ja również proszę o wzór książki praktyk w projektowaniu z branży sanitarnej. Z góry dziękuję!
mój adres: maja517@o2.pl

Ja własnie zaczęłam poszukiwać jakiś wzorów wypełniania książki praktyk zawodowych z instalacji sanitarnej. Czy ktoś z was mógłby mi pomóc i przesłać zeskanowanych kilka stron? Mój e-mail magdalena@gazeta.pl

Witam wszystkich i pozdrawiam!
Czy również mogę prosić o skany z ksiązki praktyki (instalacje sanitarne)?
Będę wdziędzny!!! katrus@wp.pl

Witam. Ja także proszę o wzór wypełnienia książki praktyki zawodowej. Będę bardzo wdzięczny dziękuję i pozdrawiam przyszłych i obecnie uprawnionych :)

Witam. Ja także proszę o wzór wypełnienia książki praktyki zawodowej. Będę bardzo wdzięczny dziękuję i pozdrawiam przyszłych i obecnie uprawnionych :)
z tego całego "podniecenia" wypełnianiem zapomniałem podać maila :P rastaman1984@gmail.com
dziękuję tej życzliwej osobie która mi prześle ten wzór :)
jeszcze raz pozdrawiam :)

Cześć! Jeśli by był ktoś tak miły to jeszcze ja bardzo poproszę taki wzór na maila mmmisia@op.pl i od razu bardzo dziękuje. Pozdrawiam :)

Witam wszystkich
W zbiorczym zestawieniu odbytej praktyki po kolei należy wpisać budowy bądź projekty, w których się uczestniczyło (u mnie budowy). I tak
w 1 rubryce: wstawiamy nr 1. dla pierwszej budowy;
w 2 rubryce: obiekt:np. Oczyszczalnia ścieków w W-wie, dokładny adres, nr pozwolenia na budowę, biuro projektowe - nazwa, projektanci poszczególnych branż - jaka branża kto projektował, inwestor - nazwa, generalny wykonawca - nazwa firmy;
w 3 rubryce: wpisać od kiedy do kiedy praktyka, np. 07.06.2006r - 19.01.2008r.
w 4 rubryce: ilość godzin i ile miesięcy: 728h=5miesięcy
w 5 rubryce: u mnie: pełen etat, umowa o pracę, inżynier budowy
w 6 rubryce: immię i nazwisko kogoś kto nadzorował na budowie w danej specjalności, jego nr uprawnień, funkcja na budowie: kierownik robót sanitarno-technologicznych lub kierownik budowy (musi mieć uprawnienia w specjalności o na jaką chcesz zdawać), konieczna pieczątka tej osoby
pod spodem.
Jeżeli masz następną budowę to wpisujesz pkt.2 i znów tak samo opisujesz dla tej drugiej.
Z projektami jest gorzej bo jest ich dużo i średnio na 1 miesiąc 1 projekt więc dużo miejsca zajmie rozpisanie.
W szczegółowym przebiegu praktyki:
w rubryce 1 wpisujemy dla 1 budowy nr 1
w 2 rubryce wpisujemy daty co tydzień od którego dnia do którego obejmuje opis, np: 18.02.2008r - 22.02.2008r
w rubryce 3: nic nie pisałam, ale jeżeli ktoś pisze z konstrukcji to powinien wstawiać krótkie opisy budynkow, metraż, kubatura, przeznaczenie, gdzie zlokalizowany budynek, z czego wykonany - cegła, drzewo
w rubryce 4: opis czynności z danego tygodnia, np: rozpoczęto układanie podejść pod grzejniki z rur miedzianych fi 15. wykonywane są izolacje orurowania oraz zakładane są maskownice przypodlogowe; układany jest kanal tłoczny ścieków oczyszczonych z rur PE fi 250mm wraz z
wykonaniem podsypki i obsypki.
w rubryce 5: opinia 1 raz na miesiąc, a dokładniej co 30 dni od prowadzącego, typu: potwierdzam rzeczywiste wykonanie opisanych prac na budowie. pracę z ...... oceniam dobrze, wiedzę jego oceniam wysoko.
...... odznaczył się dobrą koordynacją powierzonych mu zadań zgodnie z harmonogramem prac, i tu też pieczątka prowadzącego, proponuję od razu niech wam ostępluje wszystkie strony z tego zakresu a nie raz na miesiąc bo i tak bedzie trzeba to później uzupełnić.
Odnośnie materiałów do nauki (testy rozwiązane na uprawnienia) które odpłatnie są rozprowadzane przez jednego z forumowiczów - nie powinien tego robić odpłatnie bo myślę, że otrzymał je na kursie przygotowawczym na uprawnienia od jednego z wykładowców prowadzących kurs.
Ustawy do uprawnień można ściągnąć ze strony sejmu www.isip.gov.pl (są z aktualizacją i wszystkimi zmianami) lub z lexa.
Tak więc miłego wypełniania.
A i również pomyslnego zdania egzaminów - co ja również niedługo zamierzam uczynić :)
Pozdrawiam
Aga

Bardzo proszę o przesłanie na maila kopi kilku stron albo choćby jednej ksiązki praktyki zawodowej.Zarówno opisu zbiorczego jak i szczegółowego.Z góry dziękuję.

Aha nie podałem maila. marcin_gasiorek13@o2.pl

Witam!
Przyłączam się do prośby o krótki przykład dziennika dziennika. tomaszwoj@tlen.pl Będę bardzo wdzięczny. Pozdrawiam brać walczących o uprawnienia. Powodzenia!

Witaj Sylwio.Mam prośbe..mogłabyś mi na maila wysłac kilka wypełnionych stron w książce praktyk. Mam ten sam problem co Ty kiedyś :), Mój mail: monikanet82@tlen.pl Będę bardzo wdzięczna.
Pozdrawiam

Również prosze o przesłanie przykładowego wypełnienia :)
dominika@superpozycja.com

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.