265
269
226
Strefa ekspertów HVACR

Książka praktyki zawodowej

ps. to była praktyka instalacje sanitarne-wentylacja

Mam ogromny problem, Jesli jest osoba ktora moze mi w nim pomoc to bardzo prosze. Zlozylam ksiazki praktyki do Izby. Praktyka na budowie zostala zaakceptowana natomiast praktyka projektowa odrzucona. Odrzucona ją ponieważ wpisy w jednym roku zrobiłam nie co tydzień lecz co dwa, trzy tygodnie. Co napisać w odwołaniu żeby tą praktyke mi uznali? Czy mam jakieś szanse na pozytywną odpowiedź? Dodam tylko że mam odpowiedni czas praktyki projektowej czyli ponad dwa lata, chodzi tu o formalne wpisy w książce

Polecam świetny test: http://sites.google.com/site/457news
Pozdrawiam

Kolejne gówno za 25 zł za SMSa

Witam, znalazłem informację na stronie Podlaskiej Okręgowej Izby
Inżynierów Budownictwa odnośnie formy zatrudniania którą należy podać
w książce praktyki zawodowej .
Jeśli chodzi o pracę na pełen etat to wszystko jasne , ale jak na
umowę zlecenie to mam pytanie czy można cały okres praktyki czyli 24
miesiące mieć na umowę zlecenie czy to jakoś sie proporcjonalnie
dzieli?

Jeżeli chodzi o umowę o dzieło to wtedy nie ma wyszczególnionych
godzin pracy a np wykonanie - wybudowanie domu, czy obiektu, czy też
jego fragmentu, całej instalacji, - jak wtedy rozliczyć to godzinowo
-tygodniowo ?

Znalazłem jeszcze zapis że jest dopuszczalna umowa o pracę
nieodpłatnie np wolontariat - czy zatem można cały okres praktyki (24
miesiące) odbyć na tej umowie czy też jest jakiś podział .

Gdzie można znaleźć te informacje bo jakoś nie mogę w żadnym
rozporzadzeniu tego wyszukać - może szukam nie tam gdzie trzeba .

zapomniałem podac kontakt do mnie:
idtwoo@gmail.com lub 692387054

Re:Książka praktyki zawodowej

Mam ogromną prośbę, proszę o przesłanie przykładu uzupełnienia książki praktyk na wykonawstwo instalacji sanitarnych. Pracuję 3 miesiąc jako inżynier budowy. Z góry dziękuje i pozdrawiam jakapa3@o2.pl

Ty Inżynierze od siedmu boleści, od kiedy to linia może być mała albo duża? Do ławy uczelnianej albo i do podstawówki!!!! Opór to może być mały albo duży ale linia to raczej krótka lub długa.
Mniej uszczypliwości, a będzie w życiu lżej. Leserowało się co? :)))))

[quote: jarek]Gratuluję kolegom i koleżankom SAMODZIELNOŚCI w wypełnianiu książek praktyk do zdobycia uprawnień do wykonywania SAMODZIELNYCH funkcji technicznych w budownictwie.

Nikt nie zada sobie trudu żeby przejść się do izby i zapytać jak wypełniać.
Nikt nie zada sobie trudu zapytać tego kto mu podpisuje jak wypełniać.

Tylko "daj gotowe", na łatwiznę i po najmniejszej linii oporu. Ręce opadają jak się widzi takich leserów.[/quote]

Witam
Sporo przydatnych informacji na temat wypełnionej książki praktyki zawodowej można znaleźć na:

http://ksiazkapraktykizawodowej.pl

Na stronie znajdują się przykłady wypełnionych książek praktyki.
Pozdrawiam.

Wiele informacji i porad, a także przykłady wypełnionej książki praktyki zawodowej można znaleźć na stronie

http:/ksiazkapraktykizawodowej.pl

Może okazać się przydatna, szczególnie na zawarte przykłady.

WItam

Szukam osoby, ktora pomoze w wypelnieniu ksiazki $. Wszelkie informacjie na priv. Podaje majla

kondzior107@wp.pl

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.