273
274
276
226
Strefa ekspertów HVACR

książka praktyki zawodowej

wypełniam książkę praktyki zawodowej mam tytuł mgr inż.
ale osoba która mnie prowadzi (kieruje robotami) nie ma wyższego wykształcenia, czy może podbijać taką książkę, nadmieniam że ma uprawnienia bez ograniczeń
dzwoniłem do OIIB oni twierdzą że osoba ze średnim wykształceniem nie może mieć takich uprawnień więc nie może podbijać książki, ale ja znam takie osoby.
czy urzędnicy są niekompetentni czy mają rację i ze osoba ze średnim wykształceniem nie może podbijać książki inż.?

Dzwonił pan do Izby , która będzie przyjmować dziennik i liczy na inną opinię? I co to da skoro Izba wie swoje.
PS. Może moderator zacząłby automatycznie usuwać posty związane z dziennikiem praktyk?

a może lepiej zamieścić takie informacje na stronie głównej wentylacja.com.pl z opcją pobierania np w pdf. W ten sposób unikniemy nieporozumień.

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.