273
274
276
226
Strefa ekspertów HVACR

Książka praktyki zawodowej

Ja również proszę o przykład wypełnionej książki praktyk w zakresie wykonawstwa i projektowania na adres kikituko@poczta.onet.pl

Witam:)
Mam odebraną książkę praktyki zawodowej, ale nie wiem jak ją wypełniać. Czy mogłabys mi wysłać na maila,zeskanowane 2lub 3 strony z książki praktyk? Bardzo mi zależy aby mieć jekiś wzór wedle którego mógłbym uzupełnić moją książkę...
Z góry dziękuję!
Mój adres: robokon13@interia.pl

Witam jestem zainteresowany pomoca przy uzupelnianiu ksiazki praktyk zawodowych, prosze o kontakt : doktor103@poczta.onet.eu

witam serdecznie jestem na forach i czytam te wpisa bo sam jestem przed egzaminem
droga Sylwio podziel się wzorem który otrzymałaś
mój adres kochl@o2.pl

ja także proszę o wzór książki
michaszek82@interia.pl

ja także proszę o wzór książki
michaszek82@interia.pl

Witam!!! Jeszcze nie dawno stałem przed tym samym problemem (zresztą tam gdzie jest też moja prośba o pomoc)niestety nikt mi jej nie udzielił - sam wypełniłem książkę praktyk i przeszła bez zastrzeżeń. Jestem po egzaminie (duzo stresu i nauki ale jakoś poszło). Mam materiały wraz z tekstami wszystkich ustaw pytaniami z odp. itp. z branży elektrycznej ale mogą się przydać też innym - oczywiście te materiały nie spadły mi z nieba.
Jeżeli ktoś jest zainteresowany to jest mój email twroblew@poczta.fm

witam,
przeczytałam ze dostałas zeskanowene strony z ksiązki praktyk. Jezeli mozesz mi przesłac cos bede wdzieczna :)
ulalitwinczuk@wp.pl

hm to ja widze ze probem tu siega glebiej ja tez poszukuje przykladu i jesli moge prosic to bylambym niezwykle wdzieczna
rudziakoko@wp.pl
z gory bardzo dizekuje i pozdrawiam

ja takze poszukuje wzoru ksiazki praktyki zadowowej bede wdzieczna za pezslanie: madziaaaa_21@o2.pl

no to pięknie ,to już dwa lata jak człowiek pyta o proste informacje , chciało by się powiedzieć , ja od siedmiu lat próbuje sie tego dowiedzieć i nic aż z "nudów" zacząłem pisać ją sam ,dowiedziałem się co nieco w izbie od przyszłych członków ,ale żeby ci kto chciał coś skserować to ani mowy, a to chyba nie przestępstwo? tak na marginesie jest ktoś kto składa papiery na sesję wiosenną w Rzeszowie?

no to pięknie ,to już dwa lata jak człowiek pyta o proste informacje , chciało by się powiedzieć , ja od siedmiu lat próbuje sie tego dowiedzieć i nic aż z nudów zacząłem pisać ją sam ,dowiedziałem się co nieco w izbie od przyszłych członków ,ale żeby ci kto chciał coś skserować to ani mowy, a to chyba nie przestępstwo? tak na marginesie jest ktoś kto składa papiery na sesję wiosenną w Rzeszowie?
http://www.cad.pl/wwwboard/about66594.html&highlight= proponuję zajrzeć tu

Witajcie,
jeśli komus z Was w/w uda cos się zgromadzic odnośnie wypełnienia książki praktyk zawodowych to równiez proszę o udostępnienie mi wzoru - interesuja mnie instalacjie sanitarne- na razie budowa. Z góry serdecznie dziekuję. Mój mail:agniemarz@poczta.onet.pl

Ja nie będę oryginalna i też poproszę o skany bardziej doświadczone osoby niż ja. Staram się o uprawnienia projektowo - wykonawcze w branży sanitarnej i nie mam zielonego pojęcia jak wypełnić część szczegółową z zakresu praktyki projektowej. Czy wystarczą zapisy typu opracowanie projektu, opracowanie raportu, opracowanie operatu wodnoprawnego, przygotowanie wniosku o decyzje srodowiskowa itp. ??????
Drugie co mnie nurtuje to jesli w ogolnym wpisze 1 dla danego obiektu a nastepnie 2 i w dzienniku szczegolowym bede musiala juz zapisy lp. 1 i 2 a musze wrocic do 1 to pisze w lp. 1 , 2, 1, 2, 3, itp. czy zostawaim miejsce i ewentualnie dopisuje???? tylko wtedy powstaje bałagan w datach.
vinga_84@tlen.pl

Może w końcu uda się zakończyć ten temat, wszyscy zainteresowani proszę wejść na tą stronę, powodzenia
http://www.architekci.pl/twojafirma/index.php?id_dzialu=69&id_fragment=923&od=0#art

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.