273
278
276
226
Strefa ekspertów HVACR

Książka praktyki zawodowej

czesc potrzebuje dokladnie tego samrgo co TY... Jak dałoby rade prosiłabym o wzor... Jak nie to bede sama cos rzezbic...
moj adres to
beata.witowska@gmail.com

Witam,
Proszę również o przesłanie wzoru wypełnienia książki (uprawnienia instalacyjne).
Z góry dziekuję!
e-mail: fryzlak@poczta.fm

Czesc :).. mam ogromna prośbe .. wiem , ze to troche nie po kierunku ,ale możę ktoś z was wie ,albo ma znajomych i posioada wiedze na temat wypełnienia książeczki praktyk z Logistyki ... będe bardzo wdzięczna za wszelkie info :)..pzd

maliwnaa3112@wp.pl

malwinaa3112@wp.pl

Bardzo proszę ....!!!
o jakieś materiały dotyczące wypełniania książki praktyk zawodowych odnosnie instalacji sanitarnych (kilka stron z książki już wypełnionej ).mój adres czas_2008@wp.pl

to ja też bym prosił i także instalacje sanitarne.pozdrawiam . dziadek01@gmail.com

Jeżeli istnieje taka możliwość to też poproszę o przesłanie przykładów (najlepiej instalacje sanitarne)
tec99@interia.pl
Pozdrawiam
Mirek

Witam,
Proszę również o przesłanie wzoru wypełnienia książki (najlepiej uprawnienia telekomunikacyjne, ale oczywiście inne też sa mile widziane).
Z góry dziekuję!
e-mail: trilopczyk@gmail.com

Jesli wolno poprosic o to samo co koledzy wyzej - to ja bardzo prosze o taki wzor. atomicbanan@o2.pl

Witam,
Proszę również o przesłanie wzoru wypełnienia książki (uprawnienia instalacyjne).
Z góry dziekuję!
e-mail: paul_kos@o2.pl

Hej... oczywiście poprosze o to samo co grono moich poprzedników...
czyli o przesłanie przykładów / skanów cokolwiek macie ;)najlepiej instalacje sanitarne)
na maila : peter.blaze@gmail.com
WIELKIE DZIĘKI ZA ewentualnie POŚWIĘCONY CZAS ;)
Pozdrawiam

Witam
Pracuję w firmie budowlanej (zajmującej się budową sieci, kanalizacji, instalacji c.o. c.w.u.) od stycznia 2008r. i od tego czasu jestem zarejestrowany w Polskiej Izbie Inżynierów Budownictwa. Zaczynam wypełniać książkę praktyki zawodowej i mam takie pytanko: Jakie budowy mogę wpisać?? czy wszystkie nawet te drobne które trwały niecały tydzień?? Czy wystarczy że jestem pracownikiem firmy (umowa na czas nieokreślony)i odwiedzam ucząc się budowy z kierownikiem który posiada uprawnienia czy muszę jeszcze być gdzieś wpisywany, rejestrowany że tam byłem??

Rozumiem że książkę masz zarejestrowaną od stycznia 2008 r. bo Ty nie możesz być zarejestrowany w izbie.
Do praktyk możesz zaliczyć budowy które trwały jeden dzień (np. 8 godz) ale tych godzin musisz uzbierać 176*24 godz - tych budów bedzie więcej ja np. do ksiązki miałem wpisanych 56 budów.
W książce wpisuje się zgodnie z odpowiednim rozporządzeniem czynności które wykonywałeś na danej budowie a opiekun nie rzadziej niż raz na miesiąc potwierdza co wpisałeś włsnorecznym podpisem i krótką opinią. Ale oczywiście nie należy uwzględniać budów na których opiekun nie jest kierownikiem budowy.

UWAGA
witam wszystkich którzy tak jak ja nie przeczytali forum i od razu pisali PROSZE O WYSLANIE MAILA ZE SKANAMI KSIAŻKI PRAKTYK....
czekać się naczekałem nic nie dostałem.....
ALE jak się zajrzy na to forum to mozna po linkach dojść tego jak WYPEŁNIĆ OWĄ KSIĘGE ;D
sam link do przykładu:
http://www.architekci.pl/doc/Wzor_ksiazki_praktyk.doc
inny ciekawy artykuł:
http://www.architekci.pl/twojafirma/index.php?id_dzialu=69&id_fragment=923&od=0#art
http://www.cad.pl/wwwboard/about66594.html&highlight=
I NIE PISZCIE PRÓŚB O SKANY BO ICH NI DOSTANIECIE TAK JAK JA ;)

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.