273
274
226
269
Strefa ekspertów HVACR

Książka praktyki zawodowej

Witam!!!
Jeśli nie sprawie nikomu problemu też poprosiłbym o wzór wypełnienia książki praktyk zawodowych.
Z góry dziekuję.
twroblew@poczta.fm

Witam
Ja również mam problem z wypełnieniem książki praktyki zawodowej. Jeśli ktoś mógłby podesłać wzór jak to wypełnić będę bardzo wdzięczna. Mój mail: amw_23@o2.pl. Z góry serdecznie dziękuję :)
Pozdrawiam
Anna

Ja mam podobny problem. Teżprosze o przesłanie wzoru wypełniania książki praktyk. Tak to bywa,że trzeba samemu wypisać,a uprawniona osoba tylko podpisze, nie wiedząc co powinno być wypisane i jak dokladnie to potem może być problem.
wckw@wp.pl
Z góry dziękuję.
Pozdrawiam

Witam!!!
Jeśli nie sprawie nikomu problemu też prosiłabym o wzór wypełnienia książki praktyk zawodowych.
Z góry dziekuję.
agacamp@poczta.onet.pl

Witam
Ja również mam problem z wypełnieniem książki praktyki zawodowej. Jeśli ktoś mógłby podesłać wzór jak to wypełnić będę wdzięczny.Mój e-mail : kaziu650@o2.pl
pozdro !

Witam
Ja również mam problem z wypełnieniem książki praktyki zawodowej. Jeśli ktoś mógłby podesłać wzór jak to wypełnić będę wdzięczny.Mój e-mail : kaziu650@o2.pl
pozdro !

i ja dołączam się do w/w próśb i błagań:) arekz22@interia.pl z góry dzięki...


Witam
Ja również mam problem z wypełnieniem książki praktyki zawodowej. Jeśli ktoś mógłby podesłać wzór jak to wypełnić będę wdzięczna.Mój e-mail : gosia_20jf@wp.pl

Czy ,oge także prosić o przesłanie tego szczegółowego przebiegu praktyk?

Witam!
Mam pytanie do wszystkich zainteresowanych wpisami do książki praktyki zawodowej. Czy należy w niej wpisywać wszystkie dni urlopowe i wszystkie dni zwolnienia chorobowego, nawet jeśli w ciągu całego tygodnia byliśmy tylko 2 dni na zwolnieniu???
bardzo proszę o odpowiedź na moje pytanie.
Pozdrawiam serdecznie,
Sylwia

powtarzajac prosbe czy ktos moglby udostepnic przykladowe strony dziennika praktyk (instalacje sanitarne). Z gory dziekuje.
Mój mail: tomek_dz@wp.pl

powtarzajac prosbe czy ktos moglby udostepnic przykladowe strony dziennika praktyk (instalacje sanitarne). Z gory dziekuje.
Mój mail: tomek_dz@wp.pl
Takie pytanie. Czy ktos w ogole cos jeszcze komus przysyla? Watek zalozony ponad rok temu a tu dalej wpisy z prosba o to samo. Dostal ktos cos ostatnio, ktos odpowiedzial na wasze prosby? Czy nastepny rok bewde tutaj wpisy?

Witaj Sylwio.Mam prośbe..mogłabyś mi na maila wysłac kilka wypełnionych stron w książce praktyk. Mam ten sam problem co Ty kiedyś :), tylko, ze u mnie książka laeży prawie rok bez wpisów. Mój mail: radzio-w@wp.pl Będę bardzo wdzięczny.
Pozdrawiam

powtarzajac prośbę czy ktoś mógłby udostepniń przykładowe strony dziennika praktyk (instalacje sanitarne). Z góry dziekuję.
Mój mail: hoga09@interia.pl

ja też prosiłbym o wzór książki praktyk , instalacje sanitarne wykonawstwo

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.