281
278
280
226
Strefa ekspertów HVACR

Książka praktyki zawodowej

Witam serdecznie!
Ja także, jak większość odwiedzających forum, mam ten sam problem: Bardzo proszę o kopię wypełnionej książki praktyki zawodowej.
Serdecznie dziękuję
Mój adres
danilowicz@interia.pl

witam
ja równiez mam ten problem.
Proesze mi także przesłac kopie książki.
z góry dziekuje
chydek@gmail.com

Hej podobnie jak cała reszta osób na tym forum, bardzo proszę o przysłanie skana wypełnionej książki praktyk..
Bede ogromnie wdzięczna..
Mam jeszcze pytanko czy umowa o dzieło wogóle sie nie wlicza w praktyke zawodową? i czy wystarczy tylko odebrac ksiażke i ja wypelniać, czy trzeba ja gdzies zarejestrować?

jestem zakrecona masakrycznie moj mail:)
ania_267@o2.pl...bardzo proszę o skana wypełnionej książki praktyk

Również proszę o przesłanie skanów książki. Z góry dziękuje za pomoc. Pozdrawiam Linka
mail: ewelinko@wp.pl

Również proszę o przesłanie skanów książki. Z góry dziękuje za pomoc. Pozdrawiam Linka
mail: ewelinko@wp.pl

Również proszę o przesłanie skanów książki. Z góry dziękuje za pomoc. Pozdrawiam Linka
mail: ewelinko@wp.pl

Witam!
Posiadam materiały które służyły mi do egzaminu w sesji jesiennej
2008. W materiałach tych są:
1) Ustawy i rozporządzenia wg nr testu piib wszystkie stan prawny
wrzesień
2008 (wersja elektroniczna)
2) Cześć norm specj E wg nr wykazu piib (wersja elektroniczna)
3) Testy od 2005 roku niektóre z odpowiedziami (bardzo przydatne przy
nauce)
4) Wykazy przepisów i inne materiały o egzaminie
5) Skany książki wypełnionej przeze mnie (uprawnienia do kierowania pracami budowlanymi w zakresie instalacji elektrycznych)
6) Opracowania dotyczące ochrony odgromowej i nie tylko przydatne do
nauki
zainteresowanych prosze pisać na tomek1985@poczta.onet.pl
pozdr

Witam, również chciałabym uzyskać jakieś skany przykładowej ksiązki praktyk z góry dziękuje za zrozumienie i pomoc :) pozdrawiam
mój mail to : kakutek@interia.pl

Witam,
Tak jak moi poprzednicy byłabym wdzięczna za przykładowe skany wpisów do ksiązki praktyki zawodowej - projektowej i wykonawczej (instalacje sanitarne).
Mój adres: e.czamara@wp.pl
Pozdrawiam,

Witam,
czy orientuję się ktoś w którym rozdz. i art. prawa budowlanego jest napisane na jakich warunkach trzeba być zatrudnionym, aby odbywać praktykę zawodową?? bo prowadze swoją działaność i pracuje na budowie na zlecenie (nie umowa zlecenie) poprostu wystawiam faktury za wykonaną prace, pozdrawiam

Proszę serdecznie o skan książki praktyki
Dziękuje z góry za pomoc :)
mój mail : baddam20@wp.pl

ja tez chce dostac , pracuje juz 2 meisiac i nie wypelnilem jeszcze zadnej strony bo nie wime jak , a zadazylem juz zebrac od prezesa zjebke
pozdro

ja tez chce dostac , pracuje juz 2 meisiac i nie wypelnilem jeszcze zadnej strony bo nie wime jak , a zadazylem juz zebrac od prezesa zjebke
human.tar@gmail.com
pozdro

Witam
widzę że wiele osób wysyła prośbę o kopię-przodka wypełnionych fragmentów zbiorczych i szczegółowych książki praktyk.
od jakiegoś czasu również zabieram się do uzupełniania ale ciągle nie wiem do końca jak ma to wyglądać.
gdybym mógł prosić jakąś dobrą duszyczkę o skan choć kilku stron zarówno szczegółowej jak i zbiorczej praktyki na mejla byłbym zobowiązany.
Specjalność konstrukcyjno-budowlana.
mail: kennypark@wp.pl
z góry dziękuję

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.