281
278
280
226
Strefa ekspertów HVACR

Książka praktyki zawodowej

Witam
Jesli ktoś dysponuje skanem kilku ston wypełnionej książki praktyki zawodowej na uprawnienia projektowe (instalacje elktryczne)proszę o przesłanie na adres: zbychu_s@interia.pl
Mam już upawnienia do kierowania robotami bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej i mógłbym się odwdzieczyć skanami wypełnionej książki paktyk.
Pozdrawiam

Witam:)
Widzę że ja mam ten sam problem co większość z wypełnianiem książki praktyk, jeśli istnieje jeszcze taka możliwość to bardzo bym prosiła również w/w książki o wysłanie skanów na emila paulinaurbanik@o2.pl
z góry dziękuję

Hejka,
Jakby ktoś byłtak uprzejmy to i ja bym poprosił skan kilku stron z książki praktyk na maila p_ujazd@interia.pl
Z góry dzięki

Hejka,
Jakby ktoś byłtak uprzejmy to i ja bym poprosił skan kilku stron z książki praktyk na maila p_ujazd@interia.pl
Z góry dzięki

Hejka,
Jakby ktoś byłtak uprzejmy to i ja bym poprosił skan kilku stron z książki praktyk na maila p_ujazd@interia.pl
Z góry dzięki

wypełniam książkę praktyki zawodowej mam tytuł mgr inż.
ale osoba która mnie prowadzi (kieruje robotami) nie ma wyższego wykształcenia, czy może podbijać taką książkę, nadmieniam że ma uprawnienia bez ograniczeń
dzwoniłem do OIIB oni twierdzą że osoba ze średnim wykształceniem nie może mieć takich uprawnień więc nie może podbijać książki, ale ja znam takie osoby.
czy urzędnicy są niekompetentni czy mają rację i ze osoba ze średnim wykształceniem nie może podbijać książki inż.?

Miałem podobny problem - rozwiązanie - napisać pismo do właściwej izby z pytaniem czy p. Kowalski (nr upr.) może być kierownikiem praktyki. Wydadzą opinię. W każdej izbie może być inna i każda będzie zgodna z prawem, ponieważ KAŻDA okręgowa izba inżynierów może w dowolny dla siebie sposób interpretować prawo, ale warto ukierunkować ich odpowiednio motywując (podpierając się artykułami) swoje pismo (zapytanie).

Czy ktoś może poratować jakimś wzorem wypełniania ksiązki
chmiel.tomek@gmail.com
Z góry dzieki za pomoc

witam czy mógłby ktoś podesłać mi również jakies scany tej książki bardzo dziekuje z góry i pozdrawiam
meessiah@wp.pl

Witam!
Mam podobny problem do reszty użytkowników forum, czy któraś z poratowanych osób mogłaby mi wysłać wpisy do książki.
mail: slawekszaron@wp.pl
Z góry dziękuje i pozdrawiam.

WITAM
CZY MOGĘ TAKŻE PROSIĆ O WZÓR WPISÓW DO KSIĄŻKI PRAKTYK
lukasz_krzempek@interia.pl
DZIĘKI

Witam serdecznie . Ja także mam ten sam problem. Bardzo proszę o kopię wypełnionej ksiązkiz zakresu uprawnienia sanitarne. Serdecznie dziękuję
Mój adres
iwona.s@op.pl

Witam poszukuje materiałów naukowych na uprawnienia sanitarne
jeśli ktos coś ma to proszę o kontakt.
karolwielki@op.pl

witam wszystkich..mam taki mały problem..pewnie nikogo nim nie zaskoczę hehe również chodzi o wypełnianie ksiązki praktyki zawodowej..już jakiś czas mam książke i czas najwyższy coś do niej wpisać zeby za kilkanaście miesięcy nie stawać na głowie z wypełnianiem jej...tak więć również zwracam sie z wielką prośbą o jakiś wzór wypełniania tej ksiązki...mój mail: lukasz_bielawski1@wp.pl...z góry slicznie dziękuje

Witam
Ja również chętnie skorzystam z pomocy.
Jeśli ktoś będzie tak miły i prześle materiały
na e-mail:
wwytyk@wp.pl
Jestem zainteresowany instalacjami sanitarnymi, książka praktyk projektowych i wykonawczych.
Za wszyskie maile serdeczne dzięki.
Pozdrawiam.
Wojtek W.

Witam
potrzebuje kilka przykładowych stron z książki praktyki zawodowej specjalność elektryczna. Może ktoś poratuje, z góry dziękuję. mój e-mail to: jaroa1@op.pl

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.