273
274
226
276
Strefa ekspertów HVACR

Książka praktyki zawodowej

Witam
Staram się o uprawnienia w zakresie kierowania robotami przy instalacjach sanitarnych. Jeżeli może ktoś pomóc (przykład książki, materiały do egzaminu) to proszę o kontakt.
e-mail: lenin66@o2.pl
Pozdrawiam

Witam!
Widzę, że sporo ludzi ma ten sam problem z wypełnieniem książki praktyki zawodowej. W związku z tym i ja przyłączam się do prośby. Jeżeli ktokolwiek miałby możliwość podesłania skanów z wypełnionej już książki (choćby jedną stronę), byłabym ogromnie, dozgonnie i niewiarygodnie wdzięczna ;P
podaję maila: narwa1@interia.pl
z góry bardzo serdecznie dziękuję za pomoc i pozdrawiam
Joanna

Prosze rowniez o przykladowa strone z ksiazki praktyk sanitrnych. stanos1@op.pl
Pozdrawiam

Mam ogromną prośbę, zresztą jak wszyscy:))Jeśli nie byłby to problem, to proszę o przesłanie przykładu uzupełnienia książki praktyk w specjalnosci konstrukcyjno-budowlanej. Z góry dziękuje. morda85@op.pl

Tomek a nie masz nic z projektowania elektryki ?? bo kierowanie to prosto wpisac, ale jak projektowanie?? bo nie wiem jak mam mieszac w datach w projektów i jak to ma sie zazebiac zeby wyszly mi wszystkie godziny. projekt sie czasami robi 1,5 roku i co z tym zrobic??

Rowniez podpisuje sie pod zapytaniem i prosba kolegow.. prosilbym bardzo o przyklad / skan z ksiazeczki praktyk. Z gory bardzo dziekuje i pozdrawiam. email: seadaz@gmail.com

ja również zwracam się z prośbą o wzór wypełnionej książki praktyk z góry bardzo dziękuję mój mail ssmarpio@o2.pl

przykład wypełnionej książki praktyki

http://uprawnieniabudowlane.pl/przyklad-wypelnionej-ksiazki-praktyki-zawodowej

szukam osób które wypełniają zeszyt praktyk na uprawnienia budowlane do kierowania robotami w ograniczonym zakresie

a cha dar702@o2.pl

http://sarp.bial.webpark.pl/doc/uprawnienia/zal_1.htm
na tej stronie jest inny rodzaj kolumn niż na stronie uprawnienia budowlane, czy zmieniło sie coś przez ostatni czas w ustawach?
w jaki sposób oddzielić praktykę na budowie i w projektowaniu, jeśli przeplatają się?

Również zwracam się z prośbą o przesłanie przykładowej strony z książki praktyki budowlanej ze specjalności instalacji sanitarnych. Szczególnie zależy mi na części projektowej!
Z góry dzięki!!
aapaula@o2.pl

Tak jak moi poprzednicy proszę o przykładowe skany wpisów do ksiązki praktyki zawodowej - projektowej i wykonawczej (instalacje sanitarne).
Mój adres: dora110@onet.pl

Witam
Zwracam się z prośbą o skany z przykładowym wypełnieniem książki praktyk zawodowych dotyczących projektowania.
Z góry dziekuje
martussz@buziaczek.pl

Witam również znalazłam się w potrzebie i proszę o przesłanie przykładowej strony z książki praktyki budowlanej ze specjalności instalacji sanitarnych - praktyka wykonawcza
Dziękuje bardzo :)
kropka.annakos@wp.pl

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.