273
274
276
226
Strefa ekspertów HVACR

Książka praktyki zawodowej

Witam. Również zwracam się z prośbą o przesłanie ksero strony książki praktyki zawodowej o specjalności instalacje sanitarne venoxman@interia.pl
Z góry dzięki

Witam, Proszę o skan ksiązki praktyki zawodowej uprawnienia elektryczne projektowe / wykonawcze. Z góry dziękuję.
Mój email: pswieck@wp.pl

Witam!
Posiadam materiały które służyły mi do egzaminu w sesji jesiennej
2008. W materiałach tych są:
1) Ustawy i rozporządzenia wg nr testu piib wszystkie stan prawny
wrzesień
2008 (wersja elektroniczna)
2) Cześć norm specj E wg nr wykazu piib (wersja elektroniczna)
3) Testy od 2005 roku niektóre z odpowiedziami (bardzo przydatne przy
nauce)
4) Wykazy przepisów i inne materiały o egzaminie
5) Skany książki wypełnionej przeze mnie (uprawnienia do kierowania pracami budowlanymi w zakresie instalacji elektrycznych)
6) Opracowania dotyczące ochrony odgromowej i nie tylko przydatne do
nauki
zainteresowanych prosze pisać na tomek1985@poczta.onet.pl
pozdr

proszę o podesłanie wzoru jak wypełnić książkę praktyki zawodowej inst alacje sanitarne
Czy jest gdzieś gotowa tabelka ?

zapomniałem podać adres z przejecia
jacekdrozdz@o2.pl

Cześć mam prośbę jak moi poprzednicy czy ktoś mógłby mi przesłać skany książki praktyk. Chodzi mi szczególnie o instalacje sanitarne specjalność projektowa. Mój email to : wysa86@gmail.com

Witam,
Również mam prośbę jak poprzednicy o podesłanie wzoru wypełnienia książki praktyki zawodowej - projektowanie - instalacje sanitarne - z góry dziękuję.
Pozdrawiam.
hajnell@poczta.pf

Witam,
Mam ogromną prośbę tak jak moi poprzednicy o podesłanie wzoru wypełnienia książki praktyki zawodowej - wykonawstwo - instalacje elektryczne - z góry dziękuję. sok-to@o2.pl
Pozdrawiam.

Gratuluję kolegom i koleżankom SAMODZIELNOŚCI w wypełnianiu książek praktyk do zdobycia uprawnień do wykonywania SAMODZIELNYCH funkcji technicznych w budownictwie.

Nikt nie zada sobie trudu żeby przejść się do izby i zapytać jak wypełniać.
Nikt nie zada sobie trudu zapytać tego kto mu podpisuje jak wypełniać.

Tylko "daj gotowe", na łatwiznę i po najmniejszej linii oporu. Ręce opadają jak się widzi takich leserów.

Cześć mam prośbę jak moi poprzednicy czy ktoś mógłby mi przesłać przykładowy skan książki praktyk. Chodzi mi szczególnie o instalacje elektryczne specjalność projektowa. Mój email to : specjalista35853@wp.pl

W sieci można bez problemu znaleźć przykłady wypełnionych dzienników, ale wam nawet tego nie chce się szukać lenie.

Witam. Jestem w trakcie wypełniania dziennika praktyk na uprawnienia wykonawcze w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych,
wodociągowych i kanalizacyjnych. Z tym sobie poradziłam. Chciałabym też zacząć wpisy przy sporządzaniu projektów ale tutaj nie wiem jak ruszyć. Chętnie się wymienię - przyślę na maila kilka stron wpisów na uprawnienia wykonawcze w zamian za kilka stron z wpisami na uprawnienia projektowe. Mój mail: magda_83_nt@wp.pl

witam, jestem na poczatku mojej kariery zawodowej i potrzebuję przykładu wypełnienie ksiazki praktyki zawodowej. Proszę o pomoc e-mail: dunia666@poczta.onet.pl
podrawiam

Witam, proszę o wzór wypełnionej książki, instalacje sanitarne, p314@o2.pl

Cześć! Kończe teraz praktykę i chciałabym wypełnić książke..ale nie stety nie mam pojęcia jak to napisać-większość ludzi w tej firmie albo ma juz od dawna uprawnienia alb onawet nei zaczęła wypisywać książki stąd moja prośba:) Z góry dzięki!
aniolek00100@wp.pl

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.