273
274
276
226
Strefa ekspertów HVACR

Książka praktyki zawodowej

Ja również uprzejmie proszę o przesłanie mi przykładowej strony z książki praktyki zawodowej z kierowania w specjalności instalacji elektro

Również proszę o przesłanie ksero strony książki praktyki zawodowej o specjalności instalacje elektro w zakresie kierowania na adres art.dwo@wp.pl. Z góry dziękuje.

Witam!
Czy mógłby ktoś mi przesłać przykładową stronę z książki praktyki budowlanej ze specjalności instalacji sanitarnych - ivonamik@o2.pl

A ja mam konkretne pytania, do tych co już wypełnili:

1. Znalazłem gdzieś, że praktykę wypisuje się tygodniami.
Jeśli w danym tygodniu praktyki zawodowej mam urlop (np. dwa dni) to co wtedy, dzielę ten tydzień? czy wypisuję i sumuję ten okres jako tydzień?
2. Nigdzie nie mogłem znaleźć prośby o podanie nr pozwolenia na budowę (branża elektryczna, praktyka na budowie).

Konkretnych ludzi proszę o odpowiedź, zanim zadzwonię do izby.

Ja również bym prosił o wzór wypełniania książki praktyk, obecnie projektuję instalacje elektryczne piotrrobota@poczta.onet.pl

Ja z kolei mam pytanie dotyczące pracodawcy. Mój pracodawca nie ma w ogóle uwapnień ani projektowych ani wykonawczych, nawet nie jest budowlańcem. Mam natomiast kierownika z uprawnieniami. Czy w związku z tym w mojej książeczce praktyk powinien znaleźć się podpis i pieczątka firmowa pracodawcy?Jeżeli tak to gdzie?
Następne pytanie to co robić w przypadku dokumentowania praktyki przy robotach liniowych na zgłoszenie.(remont, odbudowa) Czy wpisujecie tu znak pisma którym starostwo lub inny organ udzieliło odpowiedzi że wyraża zgodę na roboty??
I na koniec Co znaczy zmiana "rodzaju pracy ".po której wpisuje osoba kierująca praktyką w książce praktyki zawodowej ogólną ocenę z teoretycznej i praktycznej wiedzy z zakresu specjalności. Czy tu chodzi o zmianę pracy w sensie pracodawcy, czy zmianę obiektu na którym prowadzone są prace
Pytania może i błahe ale książka praktyk to dokument który może budzić wiele zastrzeżeń. Pozdrawaim

Witam, mam problem jak większość z Was tzn. PROSZĘ ŻYCZLIWĄ OSOBĘ o przesłanie kilku skanów z ksiązki praktyk, najlepiej na uprawnienia instalacyjne, lecz nie koniecznie:-) Pozdrawiam...
alinasajdak@gmail,con

pomocy jestem na praktykach i muszę wypełnić """dziennik praktyki zawodowej"""jeśli ktoś może mi pomuc to bardzo sie ciesze mój emeil to: przemyslaw-wolski@wp.pl dzięki za pomoc:)

ja również proszę o przesłanie skanu przykładu wypełnienia książki praktyk, jjanawa@gmai.com

pozdrawiam

macie miśki i nie marudzcie więcej
tutaj przykłady wypełnionych książek praktyk dla różnych specjalności , wystarczy tylko poszperać

forum.uprawnieniabudowlane.pl

Również proszę o przesłanie ksero strony książki praktyki zawodowej o specjalności instalacje sanitarne na adres ania.rysia@wp.pl. Z góry dziękuje.

Witam, mam ogromna prośbę (jeśli jeszcze tutaj ktoś zagląda :)) o udostępnienie mi przykładów wypełnienia ksiazki praktyk z branży sanitarnej. Z góry bardzo dziekuje za pomoc ( mój mail: heinrisch@poczta.onet.pl
pozdrawiam Piotr

Witam. Czy ktoś mógłby mi pomóc w wypełnieniu dziennika praktyk w firmie handlowej? Bardzo pilne!

Witam,
jestem po Inzynierii Środowiska i jeśli ktoś może mnie poratować wzorem wypełnienia książki to z góry dziękuję. Przydałoby się kilka pierwszych stron a także kilka tych ze szczegółowym przebiegiem praktyki.
anthestral@wp.pl

Witam
Zaczynam właśnie praktyki zawodowe, jesli ktoś miałby przykład wypełnionej ksiązki zawodowej praktyk bardzo proszę o przesłanie na mojego e -maila bozena_adamus@wp.pl. Na praktykach powiedziano mi, że mam sama wypełniać dziennik. Nie wiem jak się do tego zabrać.
Jestem inżynierem budownictwa lądowego o specjalności konstrukcje budowlane.. Z góry bardzo dziękuję

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.