273
274
226
276
Strefa ekspertów HVACR

Książka praktyki zawodowej

Witajcie!
Jeśli można jakieś przykładowe skany z książek na uprawnienia projektowe i do kierowania z instalacji sanitarnych to również prosiłbym na pocztę..... mail-to: olejnik_maciej@wp.pl Nie wiem jak to prawidłowo opisać....:/

Jeżeli ktoś ma skany książki praktyk dla specjalności drogowej to chętnie bym do niej zerknął. Proszę o maila luk_bar@wp.pl. Będę wdzięczny za maila.

Witam. Cy ktoś będzie tak dorby i wyśle mi skan przykład, wzór zbiorczego zestawienia praktyki? Nie jasne jest dla mnie sformułowanie w kolumnie nr 4 - 176h=1mc praktyki zawodowej.
Jesli przepracowałam od 1.6.2009 do 31.08.2009 to są to 3 miesiące praktyki? czy 480 godzin pracy czyli 2,7 miesiaca praktyki?
Z góry dziękuję

Również proszę o przesłanie skanów książki. Z góry dziękuje za pomoc. Pozdrawiam Krzysiek.
mail: krzysiek.lewicki88@gmail.com

Również proszę o przesłanie skanów książki. Z góry dziękuje za pomoc. Pozdrawiam Krzysiek.
mail: krzysiek.lewicki88@gmail.com

Również proszę o przesłanie skanów książki. Z góry dziękuje za pomoc. Pozdrawiam Krzysiek.
mail: krzysiek.lewicki88@gmail.com

Również proszę o przesłanie skanów książki. Z góry dziękuje za pomoc. Pozdrawiam Krzysiek.
mail: krzysiek.lewicki88@gmail.com

Również proszę o przesłanie skanów książki. Z góry dziękuje za pomoc. Pozdrawiam Krzysiek.
mail: krzysiek.lewicki88@gmail.com

Witam
Również dołączam się z prośbą o przesłanie kilku skanów z książki praktyk, a zwłaszcza początkowych wpisów.
szklany@10g.pl
Pozdrawiam

Ja również prosiłbym kogoś o nadesłanie skanu chociaż jednego wpisu, pracuję co prawda na budowie i w dodatku w branży sanitarnej, ale każdy wzornik się przyda. Z góry dziękuje za pomoc.
badwafel@interia.pl

Prosze o przyslanie skanu ksiazki praktyk branza sanitarna przy sporzadzaniu projektow. stanos1@op.pl

Witam. Pracuję od około 3 miesięcy na stanowisku kierownika robót budowlanych, mam odebraną książkę praktyki zawodowej, jednakże jeszcze nie zacząłem jej wypełniać na bieżąco... Jeśli to możliwe to chciałbym jak najszybciej to zrobić aby uniknąć niepotrzebnych zaległości.W związku z tym mam prośbę do osób które już rozpoczęły wypełnianie tego dziennika o wysłanie na maila jak to powinno wyglądać poprawnie.Chcę po prostu uchronić się przed niepotrzebnymi błędami i ewentualnymi uwagami osób sprawdzających.
Mój adres: sobalek1985@o2.pl
Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam.

LUDZIE OPANUJCIE SIE DO HUJA !! Rzucili sie jak muchy do gówna ... Panie Macieju prosze wiecej nie srać na forum!! ŚMIERDZI!!

ponieważ mnóstwo tu próśb a mało odpowiedzi więc nie wiem czy ktoś to spełni ale poprosić nie zaszkodzi...:)) więc proszę ... jepu@poczta.onet.pl

ponieważ mnóstwo tu próśb a mało odpowiedzi więc nie wiem czy ktoś to spełni ale poprosić nie zaszkodzi...:)) więc proszę ... jepu@poczta.onet.pl

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.