273
274
226
276
Strefa ekspertów HVACR

opinia o kotłach DEFRO

Chciałbym zainstalować kocioł z podajnikiem tłokowym do budynku mieszkalnego o powierzchni 170m2 Proszę o opinie na temat tego kotła

Ja dzwoniłem do defro i mają przedłużki czopucha fi 180

szanowni uzytkownicy prosze powiedzcie cos wiecej o kotlach defro . moze ktos ma komfort eko . ile pali ,czy sam gasnie , co ile trzeba go czyscic

szanowni uzytkownicy powiedzcie cos o kotle komfort eko ile pali, czy sam gasnie,co ile go trzeba czyscic apis

szanowni uzytkownicy powiedzcie cos o kotle komfort eko ile pali, czy sam gasnie,co ile go trzeba czyscic apis

Posiadam Kocioł Defro. Kocioł ogrzewa tylko grzejniki i włączany jest tylko na zime. jak narazie spaliłem 3 tony tej zimy. Mam problem z ustawieniem pieca. Od jakiegoś czasu temperatura nie rośnie wyżej niż 52 stopnie. Dom jest nie ocieplony a ogrzewane jest ok 150 m/2. Zasypuje go co 2 dzień i raz w tygodniu czyszcze. Kocioł typu Komfort Eko. O mocy 25 kW. Prosze o pomoc.

w naszej miejscowosci posiadamy8 piecow Pleszew WAkoma 6 juz ma przecieki najmlodsz ma 3 lata producent mowi zl a obsluga pica gwrancja nie sluzy

Ja też mam kocioł Defro Optima i jestem naprawdę zadowolony juz drugi sezon hula i jest ok. Jak go zasypię to mi trzyma temperature ok..12 godzin zależy od temp.no dworze .POLECAM

jak czytam te negatywne opinie o kotlach Defro to az mi zal tych gosci oni mysla ze jak wsypia wegiel i postawia lopate kolo pieca to cala reszta zrobi sie sama ,kazdy piec wymaga jakiejs obslugi ,mniejszej lub wiekszej stara zasada muwi [ Jak posmarujesz tak pojedziesz ] sa ruzne piece i ruzne potzeby .

witam jestem zainteresowany zakupem kotła defro duo czy to jest dobry wybór chodzi mi zeby on duzo nie palił zeby był ekonomiczny dom mam 250 m2 jesli to zły wybór to poprosze moze jaki jest najlepszy i ekonomiczny chodzi mi o piece zasypowe na eko groszek

jestem spawaczem w firmie defro ,jak widze spoiny jakie te piekaże tam kładą to mi serce pęka ,ludzie,kupa szajsu nie bieżcie tego dziadostwa ,spoiny z góry w dół,klęska,normalnej pachwiny większość nie może położyć tacy spawacze z piekarni,ubojni,są i tynkaże,kleska...zresztą piec kosztuje np 12 tyś a oni płacą za uspawanie całego z załorzeniem ruszt i nadmuchow 120zł,śmiech,spawaczom i klijentom odradzam

Znajomy ma kocioł właśnie z Defro i narzeka na niego - to ślimak do wymiany to coś innego się sypie. Sam go nie użytkuje ale nie kupiłbym go po tym co usłyszałem

ten pleszew to je kupa przepalonego złomu.mam go 6 lat i sie rozciek.

-> tomi...
jak wsadził jakiś kawał węgla brunatnego do podajnika albo inne coś co się nie powinno tam znaleźć to mi się rozpieprzył ślimak.

Ja od czterech dni użytkuję "optima komfort plus nowa linia". Dom nieocieplony ok 180-200m, nowe okna. Piec ma 20kW. Temperatura wciągu dnia na zewnątrz ok 5-7 stopni nocą -1,-2. W domu tak ciepło jak jeszcze nigdy nie było. Kocioł cichy, świetnie sam steruje zadaną temperaturą, a łopatą węgla można palić przez 4 godziny przy temp. na piecu 55 stopni. Ekipa z firmy instalacyjnej powiedziała że to naprawdę udany, trwały, perfekcyjnie wykonany piec. Oprócz defro instalują też Sas, Pereko, Klimosz i Ogniwo ale ich zdaniem defro robi najlepsze wrażenie. PS. Mam nadzieję że będzie mi długo służył!

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.