273
274
226
276
Strefa ekspertów HVACR

Piece Defro

Witam, Mam piec defro AKM i jestem bardzo niezadowolony. Występują ciągłe problemy z Halotronem. Po kilku telefonach do serwisu nikt nie jest w stanie mi pomóc, wrecz zbyywaja klienta traktujac jak śmiecia albo gorzej. Jak ktos chce sie przekonać to prosze zadzwonić na infolinie i sam sie przekona. Na produkty tej firmy nie warto wydac złamanego grosza bo są przereklamowane...dobry jest tylko marketing i nic więcej. Proponuje wszystkim zastanowić się nad zakupem tych kotłów, Wszyscy pomyślą ze jestem z konkurencji ale nie jestem...

Jaki model konkretnie posiadasz oraz jakiej jest mocy grzewczej? Pytam bo jeżeli jest to nowy kocioł,to przecież w ramach gwarancji serwisowej masz prawo do wymiany wszelkich usterek,prawda?

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.