273
274
226
276
Strefa ekspertów HVACR

Książka praktyki zawodowej

I ja przylaczam sie do prosby...
Jesli ktos juz ma i jest skory sie podzielic to prosze o maila na: wude@o2.pl
Z gory dziekuje i pozdrawiam!

Jeżeli można to również proszę o przesłanie mi wzoru książki na mój adres: byyniek@wp.pl
Moja tematyka to instalacje i urządzenia elektryczne ale wzór może być i w innym temacie.
Z góry dziękuję :)

Witam serdecznie.
Ja też jestem na etapie "wypełniania" tej nieszczęsnej książki.
Jeśli znajdzie się ktoś kto i mnie poratuje kopiami wpisw dla przykładu to z góry baaardzo dziękuję!!
Pozdrawiam:
roxanak

Witam serdecznie.
Ja też jestem na etapie wypełniania tej nieszczęsnej książki.
Jeśli znajdzie się ktoś kto i mnie poratuje kopiami wpisw dla przykładu to z góry baaardzo dziękuję!!
Pozdrawiam:
roxanak
mój email: roxana@gbn.pl

Witam!
Mógłby mi wysłać ktoś wzór wypełniania książki praktyk. Oto mój e-mail: witek@pkz-arkona.pl
Z góry dziękuję.
Pozdrawiam,
Magdalena

Witam !!!
Czy i Ja mogę prosić o przesłanie przykładu wypełniania książki praktyk z zakresu praktyki w biurze projektowym (instalacje sanitarne)...
Mój e-mail: luk@home.pl
Z góry dziękuje za maila.
Pozdrawiam

Prosze o to samo .... jesli mozecie wyslijcie mi prosze .... od pol roku pracuje w wykonastwie i przydalo by sie wypelniac ta ksiazke powoli, ale nie mam i nikt z moich dyrektorow nie ma pojecia jak to zrobic ...

Patryk.Moncher@poczta.fm

Witaj!
Chciałbym prosić o udostepnienie wzoru wypełniania książki praktyki zawodowe- również mam z tym nieco kłopotów.
Pozdrawiam i z góry dziękuje
mariushek25@interia.pl

jeżeli można to również proszę o przesłanie mi wzoru książki na mój adres: flush@o2.pl
pracuje w wykonastwie i przydalo by sie wypelniac ta ksiazke powoli, ale nie mam i nikt z moich dyrektorow nie ma pojecia jak to zrobic :/
Z góry dziękuję :)

Witam:)
Bardzo proszę o przesłanie także i mi skanów z książki najlepiej z praktyk na budowie. Dzięki mój adres ajagnieszka@o2.pl

Czy mogłabyś mi przesłać taki wzór książki na krzysztof@ortocal.pl

A ja mam pytanie z zupełnie innej beczki. Mianowicie pracuje w firmie, która specjalizuje się w wykańczaniu wnętrz tzn.układaniu posadzek i podłóg, ścian glazurą, terakotą itp; montowaniu rigipsów na ściany i sufity; montowanie ścianek działowych, drzwi, okien itp., wykonuję również kosztorysy, ale one nie są podbijane pieczątkami. A więc moje pytanie brzmi: Czy wykonywanie takich prac też zalicza sie do praktyki zawodowej? Nadmienię, że mam w umowie wpisane stanowisko inżynier budownictwa. Zastanawiam się w ogóle czy takie prace odbiera osoba z uprawnieniami? Ewentualnie jakie uprawnienia mogę zdobyć będąc w takiej firmie? ps. jestem po budowlance studia dzienne.Z góry dzięki za odpowiedź.

Ja tez prosze o wzór tej książki janochap@onet.eu
Z góry dziękuję.

Witam!
Jeśli ktoś mógłby wysłać mi wzór wypełniania książki praktyk to będę wdzięczna - madziatar@wp.pl

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.