273
274
226
269
Strefa ekspertów HVACR

eko-groszek

WITAM POSIADAM EKO Z KOPALNI BOBREK I PIEKARY EDEK335@WP.PL

w jakiej cenie ten z piekar koszt transportu

Witam kupiłem w Łodzi od pośrednika węgiel firmy "EKO Evolution" który spala się nareszcie idealnie:-). Mam tylko nadzieję że nie znikną w tym roku z rynku bo już taka sytułacje miałem z inną firmą.

kontakt do nich 508 50 35 50

Witam

Jestem poczatkujacym mam dom o pow.100m2 czy moglby ktos napisac ile bedzie potrzebne eko-groszku aby ogrzac dom przez zime orientacyjnie ile wyniesie.
pozdrawiam

jaka jest cena na dzien dzisiejszy eko za tone i jaka jest nazwa

Ceny oscylują w granicach 600 zł brutto za tonę.Ja kupuję w okolicy Otwocka. Obecnie proponują mi za 600 luzem, a za 650 workowany z KWK Staszic. Czy Wiecie czy to dobry towar????

Na śląsku jest tona za 530

kupiłbym 4 tony ekogroszku Żyrardów woj.Mazowieckie
dysp1@gazeta.pl

chwałowicki eko ok 490 na dziś z kopalni oczywista nie od pośredniaka tylko problem jak nie powiem co by go kupić

Sprzedam eko-groszek pieklorz z kopalni Chwalowice luzem lub pakowany, numerk kontaktowy 510-202-729

Sprzedam eko-groszek pieklorz z kopalni chwalowice luzem lub pakowany. tel kontaktowy 510-202-729

WWW.EKOGROSZEK.RYBNIK.PL
hurt, detal, workowany, luzem
CAŁA POLSKA

Ekogroszek workowany 20kg i 10kg.
www.sphoimb.pl

Pytanie do chandlującymi ekogroszkiem z Rybnika .Z jakiej kopalni ten ekogroszek i ile kosztuje transport a 1 km

Witam!!!
Mam pytanie dla tych ktorzy moga mi pomoc w zakupie dobrej jakosci eko-groszku na polodniu Polski z okolic rabki niedawno zakupilem piec z podajnikim slimakowym i teraz chcialbym zrobic zapas zimowy okolo 7 ton.Interesuje mnie groszek workowany i bardzo dobrej jakosci moga byc okolice Slaska,lub prosze o podanie dobrej kopalni lub dostawcy tego towaru.Dziekuje .

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.