273
274
276
226
Strefa ekspertów HVACR

eko-groszek

Witam Pana.Jestem zainteresowany kupnem ekogroszku "Pieklorz" 6 ton workowany orginalnie,mieszkam na południu czyli okolice Rabki Zdroj,rowniez interesuje mnie dostawa.

Ja kupuję eko-groszek od gościa z Sosnowca pakowany po 25kg, węgiel jest z kopalni kazimierz-juliusz, bardzo dobrej jakości - polecam, oto nr 507 449 339

Kupowałem z rożnych źródeł i miałem już dość tego pieca! W końcu kopiłem z KWK KAZIMIERZ bo wszyscy mówią że najlepszy i powiem, że jestem w szoku. Popiołu praktycznie wcale (małe wiaderko na 2 tygodnie, za zimę idzie mi teraz 2t a nie jak wcześniej prawie 4!!) Kupuje od gościa ze Sląska, i szczerze polecam (nr do gościa 507 449 339)osobiście biorę pakowany w worki bo przynajmniej jestem pewien że mnie gość nie kroi a kiedyś miałem przypadek że zamówiłem luzem u jakiegoś dostawcy i zamiast tony było 650kg (ważyłem po wiaderku!!)

Kupowałem z rożnych źródeł i miałem już dość tego pieca! W końcu kopiłem z KWK KAZIMIERZ bo wszyscy mówią że najlepszy i powiem, że jestem w szoku. Popiołu praktycznie wcale (małe wiaderko na 2 tygodnie, za zimę idzie mi teraz 2t a nie jak wcześniej prawie 4!!) Kupuje od gościa ze Sląska, i szczerze polecam (nr do gościa 507 449 339)osobiście biorę pakowany w worki bo przynajmniej jestem pewien że mnie gość nie kroi a kiedyś miałem przypadek że zamówiłem luzem u jakiegoś dostawcy i zamiast tony było 650kg (ważyłem po wiaderku!!)

ZGADZA SIĘ W EKOELMIE MAJĄ NAJLEPSZY EOGROSZEK I PRZEDEWSZYSTKIM CZYSTY BEZ DOSYPEK DZIADOSTWA, BIORĘ 2 SEZONY I TERAZ WRESZCIE JESTEM ZADOWOLONY Z PIECA. SPALAM 6t/rok dom docieplony 230m2 2 piętrowy, piec 25KW.

Mam do nich namiary www.ekogroszekpakowany.pl tel: 507-449-339 i też polecam

macie racje ze dobry wegiel eko groszek mozna kupic tylko z kopalni kazimierz juliusz, ale wazne zeby omijac posrednikow bo bywaja nieuczciwi, mieszaja, mocza itp dlatego tak jak przedmowcy pisza trzeba kupowac u autoryzowanych sprzedawcow z tego co wiem to ekoelm jestjedynym autoryzowanym sprzedawca tej kopalni. Tutaj namiary na nich: www.ekogroszekpakowany.pl

Tez od nich biore juz 2 sezony i szczerze polecam, palilem juz roznymi ekogroszkami ale tylko ten z kazimierza juliusz sie nadaje -jest bez kamienia i bez mialu. Poza tym bardzo dobrze wypada cenowo bo idzie go duzo mniej niz innych.

www.isplit.eu/ekogrozek

www.isplit.eu/ekogroszek

www.isplit.eu/ekogroszek
Proszę zapoznać się z naszą ofertą handlową na stronie sklepu internetowego. Mamy prawdopodobnie największy wybór w Polsce w ekogroszkach (JARES ,KWK KAZIMIERZ JULIUSZ , RETOPAL , RETOFIRE , EKORES , EKORET , PIEKLORZ ZG PIEKARY , PIEKLORZ KWK CHWAŁOWICE, PIEKLORZ KWK BOBREK).
Ekogroszek luzem, pakowany BIG BAG 1000 kg oraz worki foliowe 20 kg - paleta 800 kg. Nasza baza mieści się pod Chrzanowem . Dystrybucja w całej Polsce, Transport wywrotkami oraz plandekami w windą wyładowczą, Minimalne zamówienie 4 palety.

jaka jest cena ekogroszku pakowanego w elmie?

jaka jest cena ekogroszku pakowanego w elmie?

jaka jest cena ekogroszku pakowanego w elmie?

jaka jest cena ekogroszku pakowanego w elmie?

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.