273
274
269
226
Strefa ekspertów HVACR

eko-groszek

Witam. Posiadam do sprzedania ok. 40 ton ekogroszku uziarnienie 8-25mm. Pakowany w worki po 15kg lub na życzenie.
Cena 1t to 330zł brutto. Posiadamy transport.

Wojkowice, woj. śląskie tel. 0602 425 901

Nie paliłem eko EWY ale zwiedziłem pare składów w Polsce i słyszałem opinie prawdziwych znawców tematu , nic dodac nic ując węgiel tragedia!!!

Polecam eko groszek z firmy Imex-Piechota z Opola ,mają trzy rodzaje eko w workach w trzech cenach w zależności od jakości!!! ten najdroższy jest naprawdę super. Klient wie co kupuje bo różnica ceny jest prawie o 100 zł/t ale coś za coś.

jestem zainteresowany zakupem eko groszku do dalszej odsprzedaży interesuje mnie z jakiej kopalni jest ten ekogroszek i jaka jest jego jakość.tel.503-070-060

mam do sprzedania ok.70 ton eko groszku workowanego z trzech kopalni (3rodzaje)cena do konca wrzesnia 12,50 zł za worek 25 kg. bytomski chwałowicki i retpoal od pażdzdzierniwka nowa kalkulacja ceny (podwyżka )tel.609396199 757423329.

Gdzie jest te 70 ton ekogroszku?
Pozdrowienia

woj. Dolnośląskie Krzeszów koło Kamiennej Góry 58 405 tak jak pisałem worki 25 kg aktualna cena 15 zł parametry sprawdz na stronie internetowej kompani węglowej tel.609396199 stacjonarny do 16 godz.757423329

woj. Dolnośląskie Krzeszów koło Kamiennej Góry 58 405 tak jak pisałem worki 25 kg aktualna cena 15 zł parametry sprawdz na stronie internetowej kompani węglowej tel.609396199 stacjonarny do 16 godz.757423329

Dostepna każa ilośś eko-groszku-workowany, luzem-------
woj.Śląskie Rybnik 693135547

Czy jest możliwość przywozu do Mrągowa i jaka byłaby cena za tonę z transportem?

witam wszystkich. poszukuję 3T eko-groszku do pieca retortowego dostępnego w okolicy Wrocławia. proszę o info na maila skruti@o2.pl

Czy jest to aktualne. Jeśli tak, to kupiłbym 3-4 tony

Ty Pajacu nie wiesz co piszesz, albo jestes ich poplecznikiem to co oni sprzedają to koszmar sama woda i miał, zgłosiłem Ewa do C.O. Konsumenta..

witam moze ktos doradzi jaki piec na eko groszek najlepiej zakupic zeby dobrze sluzyl

Kup najlepiej Zębca firma z bardzo długim doświadczeniem jeszcze po Komunie sam taki mam .Z pleszewa miałem na miał to po 5 latach btł do wymiany,a u sąsiadów 6,5 ,6 lat też zaczeły cieknąć (to co ja widziałem to 3 sztuki)Zębiec jest bardzo dobry do obsługi,bardzo dobry dostęp do wymiatania?

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.