273
274
226
276
Strefa ekspertów HVACR

eko-groszek

Akurat co do ekogroszku,to warto również zainteresować się dobrym i wydajnym kotłem,

palę ekogroszkiem classic i jestem zadowolony z niego polecam sklep sambudrol

A ja jednak polecam zastanowić się na wyborem bardziej przyjaznego środowisku sposobu ogrzewania domu.

Zdecydowanie bardziej polecam wybrać ogrzewanie gazowe - jest bardziej przyjazne środowisku, gaz bo ma bardzo niska emisja spalin w porównaniu do innych paliw kopalnych Ja do niedawna sam ogrzewałem węglem, ale zmieniłem na gaz i dzierżawię obecnie zbiornik z Amerigasu. Jest zdecydowanie lepiej, a ja mam czyste sumienie.

Jak się potrafi palić ekogroszkiem to i za bardzo nie trujesz powietrza. Gorzej jak mieszasz eko ze śmieciami, trocinami albo z miałem. Ja osobiście polecam ekogroszek z ktkpolska. czarna perła jest naprawdę spoko i pali się bardzo ładnie

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.