273
274
276
226
Strefa ekspertów HVACR

eko groszek

GDZIE MIŻNA KÓPIĆ DOBRY PAKOWANY EKO GROSZEK MIESZKAM POŁO POZNANIA POTRZEBUJE GO PILNIE!!!!!

GDZIE MIŻNA KÓPIĆ DOBRY PAKOWANY EKO GROSZEK MIESZKAM POŁO POZNANIA POTRZEBUJE GO PILNIE!!!!!

Ja zakupilem na Skladzie węglowym byl sprzedawany luzem i jest dobrej jakosci z Kopalni Juliusz

Wysokiej jakości i w dobrej cenie! Firma DEMAR 97-500 Radomsko ul.Narutowicza 185 tel.044 7381414 kom.0604289359

Wysokiej jakości i w dobrej cenie. Firma DEMAR 97-500 Radomsko ul.Narutowicza 185 tel.044 7381414 kom.0604289359

BARDZO DOBRY TEN GROSZEK NADAJE SIĘ W 100%. I TA CENA!! BOMBA!!

do sprzedania eko groszek chwałowice worki 25 kg oraz luzem woj. dolnosląskie tel.609396199

hujowy eco groszek z kazimierza juliusz najlepszy jest pieklorz

Ja się nie zgadzam. Kupowałam od nich nie raz nie dwa i jestem bardzo zadowolona. Bardzo dobrze zorganizowany transport i miła obsługa. Miałam problem z pieniążkami to na przełomie miesięcy sprzedali mi po cenie przed podwyżką.

wy kurwy pedaly jebane,jak chcecie siac zament to gdzie indziej firma m.w.m jest bardzo szanowana i profesjonalnie podchodzi do klienta,a to co pisze to w 100% klamstwa,tyle

sklad węglowy w jaworznie ul:matrtyniaków , to złodzieje i oszusty mieszają węgiel z ruskim ,sprzedają węgiel z kamieniem .więcej tam nie kupie na 5 ton wegla 3 tony kamienia .to oszuści i złodzieje .
a węgiel workowany to już sam kamień , oszuści .
lepiej bezpośrednio z kopalni !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.

złodzieje z martyniaków sprzedają kamień zamiast węgla ,a miał to sam piach ! złodzieje i oszuści !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dobrze że ja nie mam takiego problemu, czasami faktycznie można się nadziać… Na szczęście mam sprawdzony ekogroszek ze Zgorzelca, pale nim od 2 sezonów i nie narzekam. Mają też inne gatunki węgla.

A czy Pan który narzeka na opał z Martyniaków może powiedzieć coś więcej? Reklamowałeś ten węgiel? Bo ja od nich też właśnie zamówiłem...

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.