273
274
269
226
Strefa ekspertów HVACR

eko-groszek

Nie bardzo wiem skąd wasze problemy z eko groszkiem się biorą. Powiem szczerze że to co tutaj czytam troszke mnie przeraża. Wybaczcie ale ja od conajmniej 6 lat biore eco od firmy IMEX - PIECHOTA z Opola i jakoś nie wyobrażam sobie aby tą współprace przerwać. Węgiel bardzo dobrej jakości - zaworkowany - suchy. A z tego co sie orientuje to zajmują się także sprzedażą hurtową. Po prostu sami spróbujcie.

ja mam piec zakupiony w firmie Jacek Wróblewski z Pleszewa w nim zamontowany jest mikroprocesorowy regulator temp. typ Tango-Negro. Może ktoś też ma taki. Wymieńmy się doświadczeniami w sprawie nastaw.
Pozdrawiam

Eko grosze workowany w sprzedaży hurtowej 550zł brutto!!goraco zapraszam do wspołpracy tel;693135547

Z jakiej kopalni jest ten węgiel oferowany w Rybniku

Kolego nie wiem jak można wymienić się doświadczeniami jeśli chodzi o ustawienia sterownika z kimś innym. Nastawy to sprawa indywidualna i nie zależy od pieca tylko od ok 27 różnych czynników i nigdzie nia ma takich samych mimo że sąsiad może mieć taki sam piec. Najważniejsze sprawy które mają wpływ na nastawy sterownika to:
- rodzaj opału (kaloryczność głównie)
- metraż budynku
- izolacja budynku
- rodzaj instalacji
- pojemnośc wodna instalacji i bojlera
- częstotliwość używania wody ciepłej
itd itp. Mogę podać szczegółową listę co ma wpływ na nastawy.

Pozdrawiam- PRZEDSTAWICIEL PRODUCENTA KOTŁÓW www.stalkot.pl

Jesli chodzi o sterownik to polecam NAJNOWSZY MODEL w Polsce!!! Niektóre zakłady już go dawają w standardzie do swoich sprzedawanych kotłów. Jest to sterownik LIDER.
- Podaję link do strony gdzie można zobaczyć piec wyposażony w takie cudo. Co potrafi ten sterownik też tam jest napisane. Za mało miejsca by tu to podać. POLECAM!!! Jak narazie tylko firma KOM-STER ma wyłączność na sprzedaż tych sterowników. Numer kom. do nich to 0604933960
OTO LINK DO STRONY

http://www.allegro.pl/item337337126_piec_z_podajnikiem_19kw_najnowszy_sterownik_.html

Jeśli aukcja się skończy zobaczcie u tego sprzedawcy- każdy reklamowany przez niego piec z podajniiem ma TEN STEROWNIK i na każdej aukcji jest opis LIDERA

Pozdrawiam

A ja mam piecyk ten co podałeś w linku z firmy STALKOT. Użytkuję 3 rok. Sprawuje się znakomicie. Misiąc temu kupiłem od nich ten sterownik LIDER i dopiero poczułem luksus!!! Wtedy jeszcze nie było tych sterowników. Strefy czasowe, funkcja dzień/noc, wyjście na pokojówkę 2 wyświetlacze, obsługa pompy CWU, podgląd temperatury podajnika i wody w bojlerze!!!. Ustawiam sobie np. o której godzinie ma zacząć ładować bojler!!! Extra. Są wielkie oszczędności opału. Jeden przycisk- i sam sterownik zaczyna zmniejszać na noc temperaturę.O braku opału informuje alarm. Wybrałem opcję z czujnikiem dymu. Rewelka. Naprawdę polecam!! Za tą cenę warto wyposażyć piecyk w takie cacko. Piecyk też polecam. Oglądałem wiele i padło na STALKOT. Jakość wykonania robi wrażenie.

Dzięki. Kontaktowałem się z nimi. Faktycznie istnieje takie cudeńko. Ja zamierzam zmienić sterownik na ten sezon. Chyba padnie na LIDERA. Jesli chciałbym mieć tyle funkcji co w tym sterowniku musiałbym kupić chyba z 5 róznych modeli. Tutaj jest wszystko w jednym. Szukałem zwłaszcza stref czasowych. Tu dowiedziałem się że on ma coś takiego że mozna sobie ustawić o której godzinie ma zacząć ładować bojler ciepłą wodą. REWELKA. Do tego strefy czasowe i 2 wyświetlacze. Na jednym ustawiam całe menu a drugi cały czas pokazuje czytelną temperaturę na kotle.
ZAMAWIAM po niedzieli. Dzięki za info. Koleś wszystko fajnie przedstawił, wysłał kartę katalogową mailem, fotki. No i 30 miesięcy gwarancji dają. Nie wiem czy można żądać czegoś więcej od sterownika. Jedyną jego wadą jest chyba to że nie szykuje obiadów po potrafi wszystko jeśli chodzi o możliwości sterownika!! Nikt nie wymyślił jeszcze więcej dodatków. We wrześniu będą mieli do niego nawet PILOTA!!! hehe dojdzie kolejny na stole obok tego od telewizora i DVD. Ciekawa sprawa.

nie ma to jak auto reklama najlepiej pisze się o swoim produkcie :)) nie ma to jak ewa z tczewa wszyscy pracownicy ci to powiedzą

posiadamy w ciągłej sprzedaży eko-groszek kopalnia chwałowice (bez żadnych domieszek) prowadzę firmę 11 lat i nie mogę sobie pozwolić na popsucie ciężko zapracowanej opini.gliwice jagiellońska 28 501-435-246 www.opalgliwice.4me.pl

Goraco polecam hurtownika z Rybnika węgiel pierwszej jakosci nic dodac nic ujac!!

z jakiej kopalni Hurtownik ma ten węgiel zadałem pytanie jakiś czas temu i cicho sza

Kaloryczność 25-26
Piopiół 6%
siarka 0,4%
węgiel importowany > Certyfikat jakośći

WWW.EKOGROSZEK.RYBNIK.PL
WWW.EKOGROSZEK.RYBNIK.PL
WWW.EKOGROSZEK.RYBNIK.PL
WWW.EKOGROSZEK.RYBNIK.PL
WWW.EKOGROSZEK.RYBNIK.PL
WWW.EKOGROSZEK.RYBNIK.PL

WITAM MOGE DOSTARCZYC WEGIEL EKO PAKOWANY KONTAKT EDEK335@WP.PL

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.