265
226
269
Strefa ekspertów HVACR

eko-groszek

KARENA S.A posiada pełną ofertę sprzedaży węgla polskiego jak i czeskiego.

Węgiel, który Państwu oferujemy możemy dostarczyć własnym taborem samochodowym, w dowolne miejsce w kraju w ilości ok. 23 ton jednorazowo.

Dysponujemy samochodami o ładowności 23 ton. W ofercie posiadamy również samochody z podczepionymi wózkami widłowym, które umożliwiają jednorazowy dowóz
i rozładowanie węgla w miejscu wskazanym przez klienta.

Oferta obejmuje następujące marki:
Iskra żółta 20kg
Qri 27000 KJ/kg
Ar <5%
SRt <0,6%
RI ≤ 5
750,00 zł

Iskra niebieska 20kg
Qri 24000KJ/kg
Ar <5%
SRt <0,6%
RI ≤ 5
650,00 zł

Iskra seledynowa (węgiel brunatny) 20kg
Qri 21000KJ/kg
Ar <6%
SRt <0,8%
RI =0
540,00 zł
Przemysław Janikowski
Tel. 0 32 /229 21 81
Tel. kom. 0/ 664 322 715

Witam Państwa. Posiadam w sprzedaży EKO GROSZEK wysokiej kaloryczności w workach 25 kg paczkowany przez POŁUDNIOWY KONCERN WĘGLOWY .WYSTAWIAM fakturę VAT. W OFERCIE; JARET PLUS Qir 24000 Kj/kg 780zl/tona brutto JARET Qir 21000 Kj/kg 680zl/tona brutto RADOMSKO tel. 693761049 pozdrawiam .ZAPRASZAM

Witam Państwa. Posiadam w sprzedaży EKO GROSZEK wysokiej kaloryczności w workach 25 kg paczkowany przez POŁUDNIOWY KONCERN WĘGLOWY .WYSTAWIAM fakturę VAT. W OFERCIE; JARET PLUS Qir 24000 Kj/kg 780zl/tona brutto JARET Qir 21000 Kj/kg 680zl/tona brutto RADOMSKO tel. 693761049 Pozdrawiam .ZAPRASZAM

Witam,
Posiadamy w ciągłej sprzedaży [url=http://www.wegiel.bielsko.pl/ekogroszek]ekogroszek[/url] różnego rodzaju. Nasza firma stacjonuje w Bielsku-Białej.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą
http://www.wegiel.bielsko.pl/ekogroszek

tel. (33) 814 38 22
Pozdrawiamy

Witam, mam do zaoferowania sprzedaż hurtowa eko-groszku importowanego, w cenie 380zł/t (w zależności od miejsca zamieszkania. Podana cena dotyczny dostawy w okolice Częstochowy) kaloryczność 21-22MJ/kg zawartość siarki ok 1% i popiołu ok 10%. Sprzedaż w ilości nie mniejszej niż 24t (jeden zestaw) więcej informacji pod nr 601433984 lub andrzejtomza@op.pl,

Polecam ekogroszek z czeskiej kopalni ze starych pokładów, ciepło spalania do 26 to naprawdę najlepszy sort z węgla brunatnego dostępny w Zabrzu. 11.50 zł za worek 445 zł za tonę w workach po 25 kg. Cena luzu to 410 zł za tonę. Kontakt na maila ekogroszekzabrze@vp.pl lub pod tel 880512662

Witam Państwa. Posiadam w sprzedaży EKO GROSZEK wysokiej kaloryczności w workach 25 kg paczkowany przez POŁUDNIOWY KONCERN WĘGLOWY .WYSTAWIAM fakturę VAT. W OFERCIE; JARET PLUS Qir 24000 Kj/kg 780zl/tona brutto JARET Qir 21000 Kj/kg 680zl/tona brutto RADOMSKO tel. 693761049 Pozdrawiam .ZAPRASZAM

Może mi ktoś odpowie jak można podnieś kaloryczność groszku ?.Czytając że jaret ma >24 kcl i pochodzi z PKW ,a węgiel w najlepszym gatunku Gr.1 ma 22kcl to skąd się bierze ta nadwyżka.Na alegro w okresie zimowym eko z Juliusza dociągneło do 28-29 kcl i ogromnej ceny,a srednia kcl Juliusz w wysokim gatunku to max.25kcl.I przeważnie groszki mają miejszą kaloryczność.no to jak podnieść tą kaloryczność ,z kopalni jaret wychodzi 21/09/11. ??????

Ekogroszek tel 667830679

Szanujący się sprzedawcy podają najniższą wartość opałową, która poniżej tej wartości nigdy nie spadnie. Kaloryczność robocza może wyjść wyższa niż producent czy sprzedawca podaje np w przypadku, kiedy węgiel jest suchy - kaloryczność automatycznie wzrasta. Najważniejsze aby parametry podawane przez sprzedającego rażąco nie odbiegały poniżej wyników gwarantowanych. Ważne jest by także dobrać odpowiedni węgiel do danego kotła bo po co nam nadmiar kalorii w węglu, skoro piec potrzebuje mniej. Przykładem jest eko z kopalni Kazimierz - bdb ekogroszek, b.chętnie kupowany, klienci zadowoleni a parametry jakie ma i podaje producent :23-25 MJ, ale szczerze nie pamiętam aby doszły do 25. Potrzebujecie super ekogroszku? B. proszę: 605 565 222

Oferuję Ekogroszek czeski z dostawa do Dzierżoniowa, Świdnicy i okolice. 22 MJ, ciepło spalania 26.
Odbiory tylko całosamochodowe 24 tony. Cena brutto wraz z transportem i FV 340 PLN Brutto za tonę !!!.
Mozliwośc sprzedazy np 10 kg worka i wysłania poczta w celu sprawdznia węgla przed dokonaniem zakupu oraz przesłanie Badań z Instytutu Chemicznego.
kontakt hit2006@wp.pl
tel 793-20-90-19

Jaret Plus to mieszanka Jaretu o wart. opałowej 21MJ/kg z wysokokalorycznymi ekogroszkami np. z Kompanii Węglowej, dlatego ma wart. opałową minimum 24 MJ/kg

Witam szukam 3 lub 4 osób do kupienia eko groszku trzeba kupić 25ton a ja nie mam gdzie tego trzymać mam na 5ton a jak się kupuje 25ton to jest taniej może znajdą się zainteresowani?? jestem z Knurowa pozdrawiam proszę o kontakt 514412392

Jaki chcesz węgiel kupić? Mieszkam w Smolnicy to nie daleko od Knurowa ,interesują mnie 4 tony ekogroszku pakowanego Pieklorz-słyszałem ,że jest najlepszy.Proszę o opinie.Dotychczas korzystałem z Retopalu -KWK Piast ,po spaleniu ma b.dużo szlaki.Tel.601427970 .Pozdrawiam

Jeżeli ktoś szuka ekogroszku PIEKLORZ z okolic WrocLawia to informuję że posiadam w sprzedaży workowany na kopalni eko groszek.
tel. 697222004

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.