273
274
269
226
Strefa ekspertów HVACR

eko-groszek

Zakupie ok.20t eko-groszku workowanego, najlepiej wraz z transportem (auto z windą bądź wywrotka). OFerty proszę na jacu87@gmail.com
TYLKO dobre ceny hurtowe :)
Możliwość stałych odbiorów.
Miasto: Sochaczew

do sprzedania eko groszek pakowany w worki foliowe zgrzewane po 25 kg.kopalnia chwałowice 16zł za wor.tel.609396199 Kamienna Góra woj. dolnośląskie????

Potrzebuję zakupić 8 ton eko groszku.Proponują mi z Chwałowic po 640 za tonę paczkowany, czy to dobra cena? Może ktoś wie, gdzie w oloicach Otwocka można kupić dobry towar?

witam interesuje mnie kupno ekogroszku piklorz workowany w ilości 4-6 ton - transport Olsztyn

Jestem zainteresowony zakupem eko groszku w ilości około 6-8 ton (workowany) najlepiej Pieklorz lub Retopal.
Jeśli posiadacie ofertę proszę o info na maila: frabo@op.pl

Pakowany ekogroszek, dobrze spalający się w retorcie o wysokich parametrach jakościowych polecam z firmy EKOPAL z Mikołowa. Na workch podany jest nr tel. 0-32/258-03-75 i pod tym numerem sama zakupowałam do siebie. Korzystałam również z ich transporu.

zakupię dobry eko groszek ok 5 ton. Jestem z Żyrardowa. kontakt: narzeczeniaig@wp.pl

Od wielu lat zaopatruję się w wegiel z firmy EWA i jeszcze nigdy nie miałem żadnych problemów z zakupionym u nich towarem. W przypadku eko-groszku zamówiłem 4 tony, firma dowiozła zakup na wyznaczone miejsce, węgiel był porządnie zapakowany na paletach. Wszystko dobrze się pali, nie ma żadnych problemów,dlatego opinie przedmówców są dla mnie wyssane z palca. Jako wieloletni klient tego przedsiębiorstwa, z czystym sumieniem- polecam.

...tadek ty geju!!!!!!!jestes z firmy własnie palancie sam na siebie nie ukrecisz bata bo krecisz wegiel:)

Najlepszy ekogroszek jest z zakładu Górniczego Piekary. Mieszkam niedaleko, ale sam nie mogę tego węgla dostać, bo jest w ilościach hurtowych sprzedawany poza województwo śląskie. U nas nie można go dostać. Już poluję 2 miesiąc.

tekst taki sam jak powyżej!!!!????
Jesteś sprzedawcą

Ja wrzuciłem info na www.oferteo.pl, że potrzebuje ekogroszek. Ciekawe czy mi coś znajdą...

witam czy ktos miał w uzytku ten eko groszek od hurtownika czy jarka (róznie sie on tam nazywa) podaje cały czas ten nr. 693135547
skad jest ten wegiel i czy jest ok?

Jestem z okolic Dzierżoniowa, gdzie mozna kupic dobry Eco groszek 5 ton. Szukam sprawdzonych dostawcow

WITAM
POSIADAM W SPRZEDAŻY EKO GROSZEK MOGĘ TEZ DOSTARCZYĆ.
EKO GROSZEK WORKOANY HOLDING KATOWICE WORKI FOLIOWE 25 KG
720ZŁ TONA TEL 790 814 145. LUB MAIL EKOGROSZEK@VP.PL

eko groszek z kopalni chwałowice (parametry sprawdz na stronie kopalni chwałowice)worki 25 kg zgrzewane szczelnie ,cena 16zł za worek ,wysoko kaloryczny.Tel.609396199 ,0757423329 do godz 16,stacjonarny.woj dolnosląskie.

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.