273
274
276
226
Strefa ekspertów HVACR

eko-groszek

Witam wszystkich!!

A może mi ktoś powie gdzie można kupic eko w okolicach Jasło - Gorlice.
Mieszkam pomiedzy tymi miejscowościami no i w chwili obecnej powstal problem bo go nie ma.

pieklorz,możnz kupić na KWK Chwałowice,ale kolejki?

do sprzedania eko ,Bytomski,Chwałowicki i Retopal worko 25 kg.15zł.worek. retopal 14 zł.worek 609396199 757423329 stacjonarny do 15,30

Czy można palić w kotlr per-eko ksr 17kw retopalem z Piasta? Pytam bo raz zasypałem i zgasło mi w piecu.

w eko per można palić retopalem,jest to typowy węgiel do retortów,a co do wygaszenia to była jakaś inna przyczyna,trzeba sprawdzić/?

Jeszcze takie 2 pytanka:
1. Czy można sie samemu przywozić ten eko groszek, pakowac i sprzedawać?
2. Kiedy wy przeważnie zaopatrujecie się w opał na zimę, czy przywozicie stopniowo czy wszystko za jednym razem?

Można samemu to robić ale trzeba mieć pakowacze,lub robić to ręcznie,a co do sprzedaży to trzeba zarejstrować działalność gospodarczą?

To co sprzedale EWA to nie jest wegiel to jest gów no , jesli ktoś pisze że mają super opał.... to jest jawny kant ..nie słuchajccie ludzie tych pochlebstw,,.. sami je piszą Masz rację to Pajace. Zgłosiłem ich produkt do Panstwowej Inspekcji Handlowej....mam próbkę ich wodopopiołu, o węglu nie ma co mówic to g... nie spełnia żadnych norm...

Witam! Ja kupiłem ekogroszek w firmie eko-pro z Katowic już po raz trzeci,są oni dealerem kopalni Kazimierz Juliusz z Sosnowca i musze przyznać że spala się idealnie.
Drogi ale warto!
Jak by ktoś chciał podaje numer tel do nich 508 41 41 43

Witam! Ja kupiłem ekogroszek w firmie eko-pro z Katowic już po raz trzeci,są oni dealerem kopalni Kazimierz Juliusz z Sosnowca i musze przyznać że spala się idealnie.
Drogi ale warto!
Jak by ktoś chciał podaje numer tel do nich 508 41 41 43
Polecam,kupuje w tej firmie cały czas workowany cena 640 zł może nie jest niska za tone ale warto,jakość gwarantowana!

Pleszewski górnokanałowy z dodatkowym rusztem wodnym

A kiedy wy zazaopatrujecie się w ekogroszek? Wczesną jesienią?

ja planuje wlasnie teraz zakup eko. podobno w marcu ma isc cena w dol. potrzebuje jakies 27 T. moze wiecie skad wziac dobry eko z okolic Torunia? a moze warto zamowic tira prosto z jakiejs firmy z poludnia? pozdrawiam

W ciagłej sprzedaży eko groszek luzem(500zł),workowany po 25 kg(600zł)sprzedaż detaliczna oraz hurtowa mozliwosc sprawdzenia przed zakupem!Rybnik woj.Ślaskie!Możliwość dowozu w sprzedaży hurtowej na terenie całej POLSKI!!
693-13-55-47

do sklad opalu:
a moze by pan podal parametry tego eko-groszku? pozdrawiam

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.