273
274
226
276
Strefa ekspertów HVACR

eko-groszek

moja oferta aktualna, transport do wrocławia sam. 3t. to 300 zł.chyba że masz swój transport ,co do ceny eko to jeszcze można negocjować,

Dostepna kazda ilosc eko-groszku Rybnik ,Wodzisław śląski ,Racibórz ,Okolice.Cena 500zł ,zapewniamy transport!
Pozdrawiam i zapraszam do współpracy

Dostepna kazda ilosc eko-groszku Rybnik ,Wodzisław śląski ,Racibórz ,Okolice.Cena 500zł ,zapewniamy transport!
Pozdrawiam i zapraszam do współpracy

Tel:693135547

Potrzebuję1,2t eko groszku do Ostrowa wlkp-pakowany w worki po 25 kg.Prosze podać cene z transportem.Potrzebuje na 5 grudnia

Witam, jestem nowy, mam pewne pytanie mianowicie czy ten eko-groszek to zwykły groszek z kopanli(ew. pakowany)

Witam, jestem nowy, mam pewne pytanie mianowicie czy ten eko-groszek to zwykły groszek z kopanli(ew. pakowany)

Witam, jestem nowy, mam pewne pytanie mianowicie czy ten eko-groszek to zwykły groszek z kopanli(ew. pakowany)

przepraszam ale nacisłam za dużo razy bo komputer mi się zawiesił.

panie leszku ten groszek to jest najważniejsze aby miał odpowiednią granulacje do 25 mm ,przeważnie 5-25mm ,bo inaczej będzie zrywało klin zabezpieczający napęd ślimaka,a także głośna praca ślimaka,słychać takie trzeszczenie Kruszenie węgla,a parametry najlepiej sprawdz na stronie internetowej kompani węglowej i nie słuchaj tych bajerów psełdo sprzedawców( masz tam cały opis)

Dzięki "tad"

A jaki eko-groszek jest najlepszy:
1.Pieklorz eko-groszek
2.Retopal eko-groszek
3.Boruta(ale czy to wogóle jest eko?)

Aha i co to jest jeszcze ta kostka eko?

ja mam retoal. kupilem 3tony i sie z nim męcze. strasznie się żużli. a może ktoś powie coś na temat węgla pielkorz?

retopal ma 24 kal i prawie 10procent popiołu,jak paliłem to się spalał dobrze,popioł był w postaci takiej kruchej szlaki .Pieklorz jest bardziej kaloryczny i ma miej popiołu ,ale drozej kosztuje,ma 26,27,a nawet 28kal.i do 7% popi0ł .Boruta i kostka eko nie jest do retortów.
a

Boruta to groszek do 31,5mm to jest do innych pieców ,albo do pieca zwykłego.Kostka eko to gruby węgiel do zwykłych pieców (o parametrach bardziej eko,miejsza zawartość siark i innych szkodliwych związków)

Witam, a ten Pieklorz eko-groszek to go można kupić na KWK Chwałowice?

Witam, a ten Pieklorz eko-groszek to go można kupić na KWK Chwałowice?

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.