Zapisz się na najbliższe szkolenia Haier!

W lutym zapraszamy na cykl szkoleń handlowo-technicznych Haier - "Systemy klimatyzacyjne Haier - nowości produktowe, zasady serwisowania oraz montażu".

Komentarze: 0

CentroClima budowlaną firmą roku!

Podczas organizowanej już po raz 16. Gali Builder Awards, firma CentroClima otrzymała nagrodę Budowlanej Firmy Roku za swój wkład w rozwój polskiej branży budowlanej.

Komentarze: 0

Fabryka Danfoss jedną z najbardziej inteligentnych na świecie!

Podczas trwającego właśnie Światowego Forum Ekonomicznego (WEF) wybrano 16 najbardziej zaawansowanych technologicznie inteligentnych zakładów produkcyjnych, nazwanych fabrykami Czwartej Rewolucji Przemysłowej. Wśród nich znalazła się...

Komentarze: 0

Wigmors: Tabela zamienników czynników chłodniczych

Zapraszamy do zapoznania się z tabelą zamienników czynników chłodniczych, prezentującą zamienniki poszczególnych rodzajów czynników chłodniczych, od CFC zaczynając, poprzez czynniki HFC/HC/NH3, na HFO kończąc.

Komentarze: 0

Trwa program Czyste Powietrze!

W 2018 roku wystartował program Czyste Powietrze, warto o tym przypominać. Jeśli budujesz dom i chcesz zadbać o energooszczędność lub planujesz wymianę ogrzewania w swoim starym domu, ten program jest właśnie dla Ciebie!

Komentarze: 0

Podsumowanie 2018 roku w Grupie Klima-Therm

11 stycznia br. w hotelu Holiday Inn w podwarszawskim Józefowie odbyła się wewnętrzna konferencja sprzedażowa Grupy Klima-Therm pod hasłem "Podsumowanie 2018 roku, Plany na rok 2019". W wydarzeniu, poza kadrą zarządzającą, udział wzięli...

Komentarze: 0