Konferencja DKBE 2019 już w czwartek!

W czwartek 7 listopada w Warsaw Plaza Hotel odbędzie się druga edycja konferencji DKBE2019. Główną tematyką rozmów będą komfort wewnętrzny oraz instalacyjne rozwiązania w budownictwie energooszczędnym.

Komentarze: 0

Śniadania biznesowe dla projektantów HVACR

W dniach 23-25 października odbyła się kolejna edycja "Business Breakfast" czyli cyklu spotkań dedykowanych projektantom HVACR, który organizowany jest przez grupę Klima-Therm. Miejscem spotkań były trzy miasta - Warszawa, Gdańsk i Katowice.

Komentarze: 0

Nowy oddział IGLOTECH Poznań

Firma IGLOTECH dokonała oficjalnego otwarcia nowej siedziby poznańskiego oddziału. Będzie się on mieścił przy ulicy Sycowskiej 45D.

Komentarze: 0

Szkolenia z dofinansowaniem w COCH

We współczesnym świecie ciągłe doskonalenie zawodowe stało się koniecznością. Chcąc sprostać wymaganiom klientów, oczekujących wykonywania zleconych usług na najwyższym poziomie, konieczne jest zatrudnianie specjalistów z...

Komentarze: 0

Poznaj realizacje KOMFOVENT!

Firma Ventia przedstawia serię "Poznaj realizacje KOMFOVENT", w której prezentowane będą najciekawsze inwestycje.

Komentarze: 0

Dystrybutorzy marki KAISAI w egzotycznej podróży do Chin

W terminie 7-14 października Grupa Klima-Therm zaprosiła Dystrybutorów marki KAISAI w niezwykłą wyprawę do południowo-wschodnich Chin. Tygodniowy wyjazd o charakterze incentive travel to nagroda za najwyższą sprzedaż urządzeń...

Komentarze: 1