Danfoss działa na rzecz klimatu

Danfoss Poland dołączył do platformy „Partnerstwo dla Klimatu”, która jest porozumiem instytucji publicznych, organizacji pozarządowych i przedsiębiorców.

Komentarze: 0

Panasonic rozpoczął produkcję urządzeń Aquarea w Europie

Firma Panasonic Corporation rozpoczęła produkcję pomp ciepła typu powietrze-woda w fabryce Panasonic AVC Networks Czech w Pilznie (w Republice Czeskiej). Uruchomienie nowej linii produkcyjnej ma wzmocnić pozycję Panasonic na europejskim rynku...

Komentarze: 0

Cool na targach Chillventa 2018

Firma Cool zaprezentowała się jako dostawca ekologicznych agregatów wody lodowej z czynnikiem R290 w tegorocznej edycji targów Chillventa 2018!

Komentarze: 0

Program InstalSystem Danfoss 5

InstalSystem Danfoss 5 to nowa generacja programu wspierającego projektowanie ogrzewania i chłodzenia płaszczyznowego (podłogi, ściany i sufity), ogrzewania centralnego, a także obliczeń cieplnych budynku.

Komentarze: 0

Ogrzewanie i wentylacja dużych obiektów (w tym kubaturowych)

Duże obiekty komercyjne lub przemysłowe charakteryzują się nie tylko specyficznym zapotrzebowaniem na ciepło, ale także ich konstrukcja wymaga specjalnego projektowania i wykonania systemów grzewczych i wentylacyjnych. To swego rodzaju...

Komentarze: 0

Klimatyzacja w domu: 5 rzeczy, o których warto pamiętać

Dbając o komfort i bezpieczeństwo domowników, w budownictwie mieszkaniowym coraz częściej pojawiają się kompleksowe systemy klimatyzacji. Sprawdź, co powinieneś wiedzieć, żeby przez cały rok cieszyć się ich możliwościami.

Komentarze: 0