Jaki oczyszczacz powietrza wybrać?

Choć obecne na rynku od dawna, dopiero w ciągu ostatnich kilku lat stały się bestsellerem w sklepach z elektroniką. Oczyszczacze powietrza, bo o nich mowa, szturmem przebijają się do domów Polaków. Pożądają ich zwłaszcza mieszkańcy...

Komentarze: 3

Konferencja DKBE 2019 - poznaj tegorocznych prelegentów!

Lindab wraz z gronem Partnerów Merytorycznych przedstawia Keynote Speakerów tegorocznej, drugiej edycji konferencji DKBE 2019 – Debaty o roli komfortu wewnętrznego i rozwiązaniach instalacyjnych w nowoczesnym budownictwie energooszczędnym.

Komentarze: 0

VENTIA z nową siedzibą!

Już w styczniu 2020 r. firma VENTIA będzie miała okazję przyjmować swoich klientów w zupełnie nowej siedzibie zlokalizowanej w wykańczanym obecnie Ideal Idea City Parku przy ul. Mieczysława Słowikowskiego na granicy Warszawy i Raszyna.

Komentarze: 0

Klienci VENTIA odwiedzili fabrykę Komfovent

VENTIA jako wyłączny dystrybutor Komfovent w Polsce, pod koniec września zaprosiła swoich Klientów na wyjazd na Litwę. Projektanci oraz przedstawiciele firm wykonawczych HVAC zwiedzili fabrykę Komfovent, gdzie mieli okazję zobaczyć m.in....

Komentarze: 0

Nowe funkcje humiFog direct Carel

Dowiedz się więcej o nowych funkcjach humiFog direct rodziny wysokociśnieniowych nawilżaczy adiabatycznych firmy CAREL do bezpośredniego zastosowania w pomieszczeniach.

Komentarze: 0