273
274
269
226
Strefa ekspertów HVACR

MG spaw, kotły, piece, Cesar, Tauron, Ram24, Atron, Drex, z podajnikiem,

szukam informacji jaki ster.pokojowy bezprzewodowy jest najlepszy.Prosze o opinię.Czy Euroster faktycznie jest taki dobry?

Jeśli chodzi o piec z podajnikiem używam go kilka lat i sprawuje się bardzo dobrze.Dużą zaletą jest łatwość czyszczenia i jego ekonomiczność.

pozd.Kazimierz Kielce

Polecam tak jak pytałeś Eurostera,bo działają bezproblemowo i nie mają zakłóceń.Jesli chodzi o kotły Mgspawu i pytania potencjalnych klientów to są kotły warte swojej ceny. Mam je na sklepie wiec wiem co mówię.Jakość wykonania jest taka sama jak droższych konstrukcji. I teraz najważniejsze, proszę nie porównywać ich do kociołków promocyjnych z marketów-tak jak ktoś tu pisał ,bo to nie ta liga.To są kotły na lata a nie na chwilę.

pozdrawiam
Kuba

Podobały mi się ich kotły ale co z tego jak nie chcieli mi dać RABATU.Zadzwoniłem do nich i cena była sztywna,ani grosza nie spuścili...........Wiec szukam dalej bo pewnie znajdę tańszą ofertę.

Ja też upustu ceny nie dostałem ale po co mi upust jak masz u nich jakość kotła bardzo dobrą .Rabaty mi się kojarzą z uboższą wersją.Wolę to co najlepsze ale za rozsądną cenę.Od stycznia 2012 roku ogrzewam nim dom a teraz wodę i chodzi idealnie wiec myślę że wybór był trafny

A ja ich kocioł odebrałem w Poniedziałek a w piątek zamontowałem.
Pierwsze rozpalenie super.jestem zadowolony.Warto kupić przez internet bo o wiele taniej jak w sklepach

Witam całą zime studiowałem ofertę kotłów różnych producentów noi przypadkiem natknołem się na kociołki mgspaw to co zwróciło moją uwage to to że są z uporem chwalone przez użytkowników, trzeba czekac 3 tygodnie na dostarczenie kotła(są rozchwytywane na rynku) przystępna cena i podejście producenta które jest minowicie takie że kocioł musi byc solidny dzięki temu mamy mało zwrotów, nie zwiodły mnie nowinki w kotłach innych producentów jak czujnik dymu czy cztery półki dymne podobno gwarantujące o 10% mniejsze spalanie, postawiłem na drexa 21 kw z protonem pid, po pierwszym rozpaleniu jestem mile zaskoczony rewelacyjny kociołek.Pozdrawiam pracowników mg spaw i użytkowników tych kotłow

Drex to dobry kociołek.Uważam ze to prosta i niezawodna konstrukcja.A sterowniki proton to faktycznie bardzo fajne urządzenia.

Witam. Niedawno zakupiłam piec z tej firmy. Póki co nie mogę jeszcze nic o nim powiedziedzieć, gdyż jeszcze go nie uruchomiłam. Ale mam jednak zastrzeżenie co do pracowników tej firmy, gdyż wśród nich znajdują się bardzo nieuprzejmi ludzie. Zamawiając piec umowiłam się na termin- firma miała w sumie 6 tygodni na przygotowanie pieca, jednak zrobiła bo w przeciągu 4 tygodni. Zadzwonił do mnie jakis przedstawiciel tej firmy chcą przywieść ten piec wcześniej. Niestety w dzisiejszych czasach człowiek musi na wszystko odkładać pieniązki, więc nie byłam w stanie odebrać tego pieca wcześniej zresztą miałam wcześniej umówiony termin. Tak wiec kiedy przekazałam panu informację o braku środków pieniężnych na ten moment usłyszałam w słuchawce telefonu HAMSKIE, "ACHA TO NIE MA PANI PIENIEDZY...' poczym pan się rozłączył z trzaskiem słuchawki. Nie usłyszałam nawet żadnego dziękuję czy dowidzenia, nie dostałam też żadnej informacji co do otrzymania pieca we wczesniej umówionym terminie. Dopiero po mojej interwencji telefonicznej usłyszalam że to wina firmy ponieważ za szybko wykonała piec, jednak za hamskie potraktowanie mnie przez pracownika i tak nie padło żadne słowo przepraszam. Myślę że człowiek tego typu nie powinien mieć kontaktu z klientem albo powinien nauczyć się go SZANOWAĆ.

Witam.Ja również czekałem troszkę za dostawą ale jestem bardzo zadowolony z zakupu.Piec spisuje się doskonale a firma wywiązała się w wyznaczonym terminie z ustaleń,budowy jak i z zamówienia.
Jak dla mnie obsługa jest miła i konkretna.Czytając wpis powyżej chyba jakiejś Pani nasuwa mi się na myśl dlaczego ktoś dokonuje zakupu nie będąc przygotowanym finansowo.Dla mnie firma jest Ok.Pozdrawiam wszystkich.

Jeśli chodzi o mój fcześniejszy kometnarz to mógł go pan najpierw doczytać do końca. Przygotowanie finansów na dany termin to jedno( przecież każdy z nas planuje sobie wszystkie wydatki) a wykonanie pieca sporo przed umówionym terminem to drugie. Pozatym w dzisiejszych czasach nie każdy zarabia na tyle żeby stać go było od razu na jakiś tam towar, dlatego też uzgadnia się między innymi jakieś terminy.

A co myślicie o kotłach z firmy Ekocentr?

Polecam wam kocioł Drex.
Palę kilka miesięcy i naprawdę rewelacja.
Też mam sterownik z PID.
Warto go kupić tak jak wspominają tu inni klienci.

Ja mam kocioł Drex 12kw i też uważam ze to bardzo dobry wyrób.Mi na jednym zasypie do 16 godzin trzyma.Jestem zadowolony to i też ja polecam,bo firma wywiązała się z obietnic. pozdrawiam

Juz drugi sezon jestem szczęsliwym posiadaczem mgspaw CEZAR 25Kw i drugi sezon du..a ,piec nabyłem za 6000ZL oczywiscie kierowca zapomnał faktury i tak czekam do dzisiaj piec z wygladu piekny i chyba to na tyle dobrego o tym produkcie ,Po montazu okazało sie ze piec ma dziurę!!!!!! ekipa przyjechała i naprawiła i poprosiłem aby wpisała naprawe odmówiono bo nie maja takich uprawnien .Ten piec to przestroga dla naiwnych co kupuja "ladne produkty"
1sezon (słaba zima )4700ZL ekogroszku po 880ZL oraz 2500kg po 540zl
2sezon 15.12 .2012 ok 3700Kg miału i co dalej!!! 50-80KG dziennie temp kotła 49
NIKT w TEJ FIRMIE NIEPOTRAFI PODAC przyblżonych parametrów ekspl.!!!!!!!!!!!NIKT
Parametry:
Nastawa 49 c,czas podawania 8-12MIN przedmuchy 2-4min,czas przedmuchu 30-50sek
Krotność 8-16 :te parametry były próbowane
Na poprzednim piecu (samorobny-smieciak 10-12m3 drzewa 2tony kostki wegla i było ciepło
Dla zaiteresowanych adres danielw.66@onet.eu
Z poważaniem DANIEL Wieckowski szczesliwy posiadacz MGSPAW CEZAR

Podaj kolego numer telefonu do siebie,a pomogę ci ustawić ten kocioł bo mam identyczny.

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.