273
274
226
276
Strefa ekspertów HVACR

MG spaw, kotły, piece, Cesar, Tauron, Ram24, Atron, Drex, z podajnikiem,

Witam,
jestem instalatorem z Wałbrzycha i zrobiłem już sporo instalacji z kotłami zasilanych ekogroszkiem. Z mojego doświadczenia mogę polecić Ci ich kotły Tauron i Cesart. Jest to bardzo dobra i srawdzona, polska firma. Polecam ją wszystkim dla których liczy się jakość i dobra cena, no i wspieranie naszych firm z polskim kapitałem..

Czy warto zmienić sterownik tytanik na iryda?Jesli chodzi o kocioł spisuje sie bez problemu,wszystko jak nalezy ale moze ten iryd mi uprosci obsluge?????podpowiedzcie

WITAM RÓWNIEŻ ZASTANAWIAM SIĘ NAD ZMIANA STEROWNIKA TITANIC
NA REGULATOR IRYD Z ALGORYTMEM PID JEŚLI KTOS GO MA PRZY PIECU CESAR TŁOK PROSZE O KONTAKT 696395617

Polecam Taurona z obrotowym palnikiem... mam i jestem zadowolona!!!

Witam, od ponad miesiąca jestem użytkownikiem pieca Tauron firmy MGSPAW. Długo się zastanawiałem nad zakupem pieca, ale w końcu zdecydowałem się na ten piec. Z uwagi na bardzo mało informacji i opinii w internecie na temat firmy i pieca byłem nieco zaniepokojony. Zamówienie b. szybko, piec przyszedł w tydzień. Po podłączeniu i uruchomieniu wszystko działa do dziś. Kontakt z firma MGspaw - w porządku, doradzili co i jak trzeba poustawiać, Dom nowy, pierwszy sezon grzewczy 140m2, jako że to mój pierwszy piec na ekogroszek to trochę się uczylem obslugi (pierwsze dni). Teraz tylko trzeba węgla raz w tygodniu dosypywać. Dom niezamieszkany temp. wewnątrz 16 st. przez pierwszy miesiąc piec spalił mi 420kg ekogroszku (w tym rozgrzewanie całego domu). Posiadam sterownik TIMEL PID. Polecam piec i ogólnie firmę MGSpaw.

Mam ich kocioł Platinum Strong.Jak dla mnie rewelacja.

czy ktoś użytkuje kocioł optim24h firmy MG spaw lub podobny jestem z okolic Warki chciałbym zobaczyć taki piec w pracy jest to piec zasypowy ma trzymać 24 h mój email adam0524@onet.pl

Witam , posiadam kociołek Tauron 20 kw. z palnikiem żeliwnym Ekoenergii.Pierwszy sezon paliłem w nim pozostałością po poprzednim piecu miałowym .Wszystko było ok tylko z racji palenia miałem dużo było popiołu i często musiałem go wybierać .Potem kupiłem ekogroszek Retopal z Piasta i od tej chwili na nim jade i wszystko jest super . Dodam , że piec pracuje przez cały rok na okrągło.Powierzchnia domu 120m plus zasobnik cwu 220 stojący.Pic naprawdę warty swojej ceny .

Też mam piec od nich i nie ma z kotłem najmniejszych problemów - zresztą z tego, co mi wiadomo, to nie tylko mój kocioł jest taki, mam 2 znajomych, którzy mają ich kotły i też nie narzekają. Ja mam kocioł uniwersalny Uks-N 15 KW i odkąd go mam to żadnych awarii nie było.W tamtym roku dokupiłem panel do domu R i fajnie się to użytkuje.

Zawsze podstawą jest wybór tego odpowiedniego kotła o optymalnej mocy. Akurat warto zwrócić uwagę również na PleszewskieKotly.pl gdzie ich jakość i solidność stoi na bardzo wysokim poziomie.

witam
czy 50 cm odległości miedzy piecem a rura zasilajaca wystarczy żeby podlaczyc piec>?

Myślę,że wystarcz,ale jeżeli możesz to napisz o jaki model pieca oraz producenta dokładnie chodzi abyśmy byli tak na 100% pewni,to bardzo ważna informacja.

kociołek pracuje bez zarzutów! ,bardzo ładnie dopala opał (mam palnik 3 generacji technix

Mam ten kociołek drogi sezon jest ok ale sterownik badziewie jak dałem skzp timel to zajębi...... Pracuje

ja miałem timela i chodził kiepsko ( piec kupiony 4 lata temu).teraz mam argosa pid prosty w obsłudze

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.