265
226
269
Strefa ekspertów HVACR

MG spaw, kotły, piece, Cesar, Tauron, Ram24, Atron, Drex, z podajnikiem,

Bardzo dobre kotły.Użytkuje od 5 lat w domu model Ram24 i nigdy mnie nie zawiódł.Obecnie też wybiorę ich produkt bo szukam kotła do Pieczarkarni.cena jest nie najniższa ale jednak sprawdzone to pewniejsze.Pozdrawiam

jaki kocioł kupić?ram24 czy drex?proszę o poradę :-)

wiesz zależy to od rodzaju opału który chcesz spalać.Ram to mam w domu i to kocioł całodobowy na wilgotny miał drewno suche i węgiel.a drex to taki na wszystko że tak powiem.od ciebie zależy wybór.

kotły bardzo solidne(ogladałem osobiście).tylko cena dość wysoka.konkurencja ma taniej niektóra.
pytanie jak z jakością w innych firmach.proszę o podpowiedz jaki model wybrać jeśli już sie zdecyduje.Mam 200m2 do ogrzania.

witam.posiadam kociołek Tauron plus .służy mi bez kłopotów W tym roku chciałbym palićmiałem gorszej jakości.Jesli ktoś ma dobre ustawienia w trybie manualnym do sterownika Tatarek to proszę mi je tu przesłać
.Pozdrawiam.
Tadeusz

Dobre kotły.solidnie wykonane.Zamówiłem jeden .Mam nadzieje ze będę zadowolony.Jakoś wykonania na Live ekstra.byłem osobiście.miła i konkretna obsługa.i dobre opinie w necie.Na razie mogę polecić

witam.który kocioł użytkownicy możecie mi polecić.Tauron czy Cesar? Mąż też był oglądać.Kotły wyglądają ciekawie i porządnie ale nie wiemy na jaki model się zdecydować.Mamy 300m2 i zbiornik 200l do ogrzania.Proszę o informacje i podpowiedz,
Gabriela

ja proponuje model Tauron.Oglądałem go w firmie 2 tygodnie temu i są bardzo wysokiej jakości a w standardzie dostają Państwo wszystko to co u innych jest za dopłatą.Model Uks-n czyli na nowe chyba drex posiadali od Mg-spaw moi rodzice przez 15 lat.Teraz pora na zakup nowego pieca z tego samego zródła.pozdrowienia dla wszystkich użytkowników forum.
Daniel.Przybylski

Kociołek Tauron faktycznie extra ale cena wysoka.Szkoda bo nie stać mnie na razie na kocioł z podajnikiem.Pozostaje mi kupno modelu Drex.

Proszę o ustawienia sterownika Tatarek na funkcji manual do miału.
pozdrawiam

wyślę ci te moje nastawy po weekendzie.Pozdrawiam
Damian

a jak ci sie ten miał spala na tym palniku żeliwnym.?

Miał spala się super.Bo palnik jest żeliwny i to 2 generacji od firmy eko-energia.ślimak żeliwny jest nie do zajechania.Spalanie miału to 25kg -35kg na dobę w tym przedziale zimą.Na wiosne i jesień spalanie spada nawet do 15kg.
polecam i pozdrawiam

ktory kociołek do drewna się lepiej nada drex czy atron.???

drex i atron.Oba sie nadają.Pozdrowienia

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.