265
226
269
Strefa ekspertów HVACR

MG spaw, kotły, piece, Cesar, Tauron, Ram24, Atron, Drex, z podajnikiem,

mam ich kocioł 2 lata.Są rewelacyjnie wykonane.Naprawde warto wydać te pieniążki na model Tauron z palnikiem z żeliwa i sterownikiem tatarek z przedziałem stref czasowych.Ostatnio zaszwankował mi sterownik.Firma uporała sie z problemem w 2 dni.Była to moja wina bo woda kapała bardzo powoli z rury w elektronike.Dziekuje za szybką naprawę i trafną diagnozę. polecam Mgspaw.Konkretni ludzie i doskonały serwis.

Kocioł jak za tak rozsądną kwote jest godny polecenia.Ogladalem go u nich i jakościowo to 1-klasa.Jak z paleniem nie wiem ale ja bede kupował ich kocioł.Jakość naocznie sprawdzona mnie przekonała.Pozdro.

zamówiłem kocioł wczoraj u nich osobiście na miejscu w Jarocinie .Mam nadzieje ze bedzie się sprawował.Faktycznie jakość wykonania jak w mercedesie.Napiszę wrażenia z palenia.Kupiłem model Drex 12k.Pozdro.dla użytkowników forum.

co z tego jak drogie.są tańsze oferrty też.

Który sterownik jest lepszy ,Proton czy Proton PID.Chcę zakupić model drex z jednym z tych sterowników.

czy możesz mi podać ustawienia na miał na prace koctła w okresie letnim?

mam model cezar 26kw jakie są najlepsze parametry dla tego kotła narazie
kocioł przy temp 55-60 stopni nastawie mocno niedopala ekogroszek(ekoret) i zużywa ok 50 kg na dobę!!!

czy możesz podac mi ustawienia na miał na kocioł tauron na prace w okresie letnim

najlepiej zadzwoń do producenta sterownika i on ci wyjaśni jak się to oblicza.z tego co piszesz musisz z zegarkiem zmierzyć czas podawania bo szuflada za dużo opału ci przesuwa na palenisko.powinno to tak być ustawione ze resztka wypalanego opału odpala drugą którą poda szuflada..ja mam piec innego producenta ale też tak na początku było z tytanikiem.Każdy producent ma różne posuwy szuflady,kup piwko,i pokombinuj bo do każdego domu jest to inaczej do ustawienia.

Ostatnio zakupiłem kocioł MG Spaw typ Tauron 20 kW.Jestem bardzo z niego zadowolony . Ogrzewam 150 m dom + bojler 100l ,przy temp 0-7 stopni na dworze spala mi 15 kg ekogroszku na dobe. Jakość wykonania super. W domu non stop 25 stopni . Instalacja z zaworem czterodrogowym.Dom dobrze wycieplony.

Właśnie zainstalowałam RAM24. Na jednym zasypie 65kg przy tem 50 stpni wytrzymał mi 12 godz. W takim tempie zjedzą mnie koszty zakupu miału. Czy żle zrozumiałam producenta, który twierdził, że piec powinien grzać przez 24 h ?

widocznie masz złe nastawy sterownika lub paliwo kiepskiej jakości.ZADZWOŃ DO PRODUCENTA STEROWNIKA I POPROŚ GO O RADĘ W USTAWIENIACH.

Własnie kupiłem MGS spaw Tauron 24kW

piec super wykonany
sterownik Tatarek RT-09/PID

od dwóch dni pale ekogroszkiem
temperatura nastawiona 50stopni -czy to nie za mało?

używam auto - czyli PID czy jakies dodatkowe ustawienia musze robić czy sam zadba o siebie

ma ktoś może jakies dobre nastawy ręczne?

kocioł cesar 36kw wart swej ceny działanie super mam go od tygodnia i jestem pod wrażeniem . polecam

Witam.Poszukuje ustawień na miał do kotła Tauron 20kW z palnikiem ekoenergia i sterownikiem titanic 1s.

W celu poprawienia jakości naszych usług korzystamy z plików cookies. Zgodę możesz udzielić poprzez zamknięcie tego komunikatu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przechowywanie na Twoim urządzeniu końcowym plików cookies konieczne jest dokonanie zmian w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji na temat plików cookies i ochrony danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności.